زوم ۱۵۰ برابری را با این تلفن‌همراه تجربه کنید!

زوم ۱۵۰ برابری را با این تلفن‌همراه تجربه کنید!

طبق گزارشی جدید، دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی جدید گلکسی S ۲۴ اولترا قابلیت بزرگ‌نمایی این گوشی هوشمند را بیش از پیش ارتقا خواهد داد.

کد خبر : ۱۲۶۸۶۵
بازدید : ۳۳۸۷

طبق گزارشی جدید، دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی جدید گلکسی S ۲۴ اولترا قابلیت بزرگ‌نمایی این گوشی هوشمند را بیش از پیش ارتقا خواهد داد.

سامسونگ امسال برای اولین بار از دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی در گلکسی S ۲۳ اولترا استفاده کرد و طبق شایعات اخیر این شرکت قصد دارد همین روند را درمورد گلکسی S ۲۴ اولترا نیز ادامه دهد. البته گفته می‌شود نسل بعدی گوشی پرچمدار غول فناوری کره‌ی جنوبی از حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی جدیدی در دوربین اصلی بهره خواهد گرفت.

به گزارش WccfTech، حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی جدید گلکسی S ۲۴ اولترا قابلیت‌های بهبودیافته‌ای را دراختیار کاربران قرار خواهد داد. این شرکت اولین‌بار از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی در گلکسی S ۲۰ اولترا استفاده کرد و امسال با معرفی گلکسی S ۲۳ اولترا، دوربین اصلی این گوشی را به حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی ارتقا داد. افزایش تعداد مگاپیکسل‌ها باعث می‌شود نور جذب‌شده در هر پیکسل کاهش یابد و سامسونگ این محدودیت را با الگوریتم‌های نرم‌افزاری رفع می‌کند.

دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی گلکسی S ۲۴ اولترا احتمالاً ابعاد پیکسل‌ها را افزایش خواهد داد. علاوه‌براین گفته می‌شود این دوربین امکان بزرگ‌نمایی دیجیتالی ۱۵۰ برابری را ارائه خواهد داد.

به‌هرحال، با نگاه به بحث‌های اخیر درمورد جعلی بودن عکاسی از ماه با دوربین گوشی‌های سامسونگ، انتظار می‌رود این شرکت تاکتیک‌های گمراه‌کننده‌ی خود را کنار گذاشته و به‌جای استفاده از یادگیری ماشینی برای افزایش وضوح تصاویر، دوربین گوشی‌های هوشمند خود را از نظر سخت‌افزاری ارتقا دهد.

طبق شایعات گلکسی S ۲۴ اولترا از تراشه‌ی Snapdragon ۸ Gen ۳ استفاده خواهد کرد که امکان ثبت تصاویر ۲۰۰ مگاپیکسلی را با پردازنده‌ی سیگنال تصویر (ISP) بهبودیافته فراهم می‌کند.

منبع: زومیت

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید