جایگزین سریال جامیونگ گو کدام سریال است !؟

جایگزین سریال جامیونگ گو کدام سریال است !؟

سریال «جومونگ» یک سریال تلویزیونی کره‌ای که توسط لی جو هاوان کارگردانی شده است. داستان این سریال بر اساس افسانه‌های تاریخی درباره جومونگ الهام گرفته شده است. این سریال حتی در بازپخش‌ها متعدد هم مورد توجه مخاطبان رسانه ملی قرا گرفته است.

کد خبر : ۱۸۶۷۹۹
بازدید : ۲۹۷۱

دو سریال کره‌ای «امپراطور افسانه‌ها» و ««جامیونگ گو» از شبکه تماشا پخش می‌شود.

طبق اعلام روابط عمومی شبکه تماشا؛ سریال «جومونگ» یک سریال تلویزیونی کره‌ای که توسط لی جو هاوان کارگردانی شده است. داستان این سریال بر اساس افسانه‌های تاریخی درباره جومونگ الهام گرفته شده است. این سریال حتی در بازپخش‌ها متعدد هم مورد توجه مخاطبان رسانه ملی قرا گرفته است.

با استقبال مخاطبان رسانه ملی سریال «امپراطور باد‌ها» درژانر درام، تاریخی و اکشن را برای مخاطبان پخش کرد. این مجموعه به دلیل ادامه دادن بحث افسانه جومونگ، به جومونگ ۲ نیز معروف است و ماجرای این مجموعه سال‌ها پس از ماجرا‌های سریال جومونگ، و دربارهٔ سومین پادشاه گوگوریو موهیول است، که از ابتدای تولدش پیشگویی‌های منفی درباره او شد و به دلیل همین پیشگویی‌ها، او توسط پدرش پادشاه یوری رانده شد و به غار گیرین، قبر پادشاه اول جومونگ، انتقال یافت و...

سریال «امپراطور باد‌ها» این شب‌ها از شبکه تماشا پخش شد و با استقبال مخاطبان مواجه شده است.

از امشب شبکه تماشا سریال «امپراطور افسانه‌ها» پخش می‌کند که محصول ۲۰۱۰ کره جنوبی و در ژانر تاریخی ساخته شده است. این سریال اسپین آف دو سریال «جومونگ» و «امپراطور باد‌ها» است.

در خلاصه این سریال آمده سال‌ها بعد از پیروزی جومونگ و فتح سرزمین گوگوریو به دست او و سوسانو، بین این دو بر سر اداره گوگوریو اختلاف جدی پیش می‌آید. جومونگ که از برخورد و زیاده‌خواهی سوسانو خشمگین شده است او را از کشور بیرون می‌کند و سوسانو نیز با ابراز نارضایتی از خودخواهی‌ها و غروری که جومونگ را در برگرفته به همراه پسران و اعضای قبیله‌اش گوگوریو را ترک کرده و ...

701_11zon

شبکه تماشا باتوجه به درخواست مخاطبان درتدارک دوبله سریال «جامیونگ گو» است. این سریال داستان جومونگ و نوادگانش را به تصویر می‌کشد.

سریال «جامیونگ گو» به دوران فروانروایی موهیول بر گوکوریو می‌پردازد و زمانی را نشان می‌دهد که گوگوریو برای بدست آوردن غذای روزانه مردمانش دچار مشکل شده و موهیول به همراه شاهزاده اش هودانگ برای تامین آذوقه مردم چشم به سرزمین‌های حاصلخیز اطراف دارند و یکی از این سرزمین‌ها نانگ نانگ است که پادشاهی آن به تازگی توسط دو فرمانده کشور سقوط کرده و جنگ بین خانواده‌های دو فرمانده برای تصاحب تاج و تخت شروع شده و هودانگ که پسر موهیول و نوه جومونگ موسس گوگوریو است قصد دارد از این آشفتگی استفاده کند و آن سرزمین را صاحب شود.

جایگزین سریال جامیونگ گو

سریال جامیونگ گو هر شب ساعت 19 و تکرار آن ساعت 1 بامداد،7 صبح و 13 ظهر از شبکه تماشا پخش می شد و حالا قرار است سریال پوآرو جایگزین این فیلم شود.

پوآرو، یک سریال بریتانیایی در ژانر درام است که 13 فصل و 70 قسمت دارد و هر قسمت برگرفته از داستان های کوتاه آگاتا کریستی می باشد.

اگر علاقه مند به تماشای سریال های آسیای شرقی هستید، می توانید ساعت 21 به تماشای سریال (داستان بروسلی) بنشینید که اولین قسمت آن از 10 اردیبهشت پخش می شود.

منبع: دلگرم

۴
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید