یک میلیارد دلار پاداش نقدی در انتظار این کاربران!

یک میلیارد دلار پاداش نقدی در انتظار این کاربران!

برای نخستین‌بار، اپل تعداد کاربران سرویس اپل کارت را به‌اشتراک گذاشت. این سرویس، تنها در ایالات متحده دردسترس است.

کد خبر : ۱۷۴۲۹۸
بازدید : ۲۷

شرکت سازنده‌ی آیفون اعلام کرد که کارت اعتباری‌اش بیش از ۱۲ میلیون مشترک دارد. ۳۰ درصد از این افراد به‌طور پیوسته از این کارت استفاده می‌کنند و دو یا چند پرداخت در ماه انجام می‌دهند.

سرویس اپل کارت فَمیلی نیز شاهد رشدی چشمگیر بوده است؛ به‌طوری‌که هم‌اکنون بیش از یک‌میلیون نفر کارت خود را ازطریق Family Sharing به‌اشتراک گذاشته‌اند. حدود ۶۰۰ هزار کارت نیز به‌صورت مالک مشترک راه‌اندازی شده‌اند و از این طریق اعتبار جمع‌آوری می‌کنند.

شرکت سازنده‌ی مک بوک برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۹ اپل کارت را با همکاری گروه مالی گلدمن ساکس عرضه کرد. وعده‌ی شرکت مستقر در کوپرتینو با اپل کارت تجربه‌ی کارت اعتباری سرراست بدون کارمزدهای پنهان و سیستم پاداش نقدی (کش‌بک) با عنوان Daily Cash بود. تنها در سال گذشته، کاربران اپل بیش از یک‌میلیارد دلار از پاداش‌های Daily Cash دریافت کرده‌اند.

5982527

جنفیر بیلی، معاون شرکت سازنده‌ی اپل واچ، در بیانیه‌ی مطبوعاتی اپل گفت که این شرکت از ادامه‌ی نوآوری و سرمایه‌گذاری در تجربه‌ی تقدیرشده‌ی اپل کارت هیجان زده است؛ چراکه ‍۱۲ میلیون نفر مشتری از این سرویس برای اتخاذ تصمیمات مالی بهتر استفاده می‌کنند.

در بیانیه‌ی مطبوعاتی اپل، گلدمن ساکس گفت: «به ارائه‌ی تجربه‌ای عالی برای مشتریان اپل کارت متعهد هستیم.»

اوضاع پشت‌پرده برای رابطه‌ی گلدمن ساکس و شرکت سازنده‌ی آیپد چندان مناسب نیست. به‌نظر می‌رسد که پیرو ضررهای هنگفت، این گروه مالی قصد دارد تا از تمامی کسب‌وکارهای مشتری‌محور خود خارج شود؛ به‌همین‌دلیل، اعتقاد بر این است که اپل به‌دنبال جایگزینی این شرکت در سال آتی است.

منبع: خبر آنلاین

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید