تنها وجه اشتراک بنیانگذار آمازون و مالک تسلا این سریال است!

تنها وجه اشتراک بنیانگذار آمازون و مالک تسلا این سریال است!

ایلان ماسک و جف بزوس که هر دو از بزرگ‌ترین ثروتمندان و میلیاردرهای دنیا هستند، به نظر می‌رسد، دست کم بر سر یک چیز توافق داشته باشند؛ هر دوی آن‌ها فکر می‌کنند سریال جدید «آخرین بازمانده از ما» (the Last of Us) ساخته شبکه «اچ بی او» یک نمایش تلویزیونی عالی است.

کد خبر : ۱۲۰۹۵۲
بازدید : ۶۳۱۷

جف بزوس، موسس و رئیس آمازون، اخیرا در توییتی نوشت: «قسمت ۳ «آخرین بازمانده از ما» به طرز باور نکردنی داستان خوبی است. از اجرای «نیک آفرمن» بسیار خوشم می‌آید. بازی او باورنکردنی است. ایلان ماسک مالک توییتر نیز به توییت جف بزوس با عبارت «بازی عالی، نمایش عالی» پاسخ داد.

تنها وجه اشتراک بنیانگذار آمازون و مالک تسلا این سریال است! | آتش‌بس پس از یک دهه خصومت

ماسک یک طرفدار بسیار علاقه مند به بازی های ویدیویی است و در سال ۲۰۲۰ به نام بهترین بازی‌های مورد علاقه خود در تمام دوران‌ها در حساب توییتری‌اش اشاره کرد. اشاره یکی از کاربران توییتر به بازی «آخرین بازمانده ما» سبب شد که ماسک در فهرست خود نیز از این بازی نام ببرد. ماسک در پاسخ به این کاربر توییتر پاسخ داد که او این بازی را انجام خواهد داد او همچنین افزود از آنجایی که کنسول‌های خاص بازی‌ها را در اختیار ندارد روی رایانه شخصی خود بازی می‌کند.

کمپانی آمازون جف بزوس پیشتر در زمینه ساخت بازی‌های ویدئویی دست به کار شده بود، اما در این زمینه موفقیتی کسب نکرده بود. آمازون حتی سابقه ساخت بازی چند نفره آنلاین «در دنیای جدید» را نیز در کارنامه خود دارد. اما این شرکت همچنین در زمینه ساخت ساخت سریال‌های تلویزیونی با اقتباس از بازی‌های ویدیویی برای سرویس «آمازون پرایم» خود فعالیت می‌کند و چندین سریال از جمله «خدای جنگ» و«سقوط» را در دست ساخت دارد.

در حالی که این دو میلیادر بر سر سریال «آخرین بازمانده از ما» توافق نظر پیدا کرده‌اند، اختلاف بین این دو بیش از یک دهه طول کشیده و عمدتا به دلیل دیدگاه متفاوت آن‌ها در زمینه سفر فضایی است. اما به نظر می‌رسد اکنون نوار طولانی خصومت‌ها و اختلافات ایلان ماسک و جف بزوس پاره شده باشد. ماسک در گذشته به طور مرتب از جف بزوس و سیاست‌های او در آمازون انتقاد کرده بود. او حتی در سال ۲۰۲۰، مدعی شده بود که آمازون یک کمپانی انحصاری است و توییت کرده بود که زمان تجزیه این شرکت فرا رسیده است.

آخرین بازمانده از ما

تنها وجه اشتراک بنیانگذار آمازون و مالک تسلا این سریال است! | آتش‌بس پس از یک دهه خصومت

«آخرین بازمانده از ما» اقتباسی تلویزیونی از بازی ویدیویی به همین نام است که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده. این سریال وقایع و حوادث ۲۰ سال پس از شیوع یک بیماری همه گیر قارچی را روایت می‌کند، پدرو پاسکال در نقش شخصیت جوئل بازی می کند، که باید یک دختر نوجوان به نام « الی » با بازی بلا رمزی را در سراسر آمریکا پسا آخرالزمانی همراهی کند.

۹۶ درصد از منتقدان به این سریال در سایت «روتن تومیتوز» امتیاز مثبت داده‌اند.. این سریال در بین مخاطبان نیز مورد استقبال گسترده قرار گرفته است. «اچ بی او» نیز اعلام کرد که دو قسمت اول سریال «آخرین بازمانده از ما»، به طور میانگین هر کدام بیش از ۲۱ میلیون بیننده داشته است.

آخرین اپیزود این سریال که «بزوس» نیز آن را در حساب کاربری خود در توییتر تحسین کرده، در حالی که بیش از ۶ میلیون بیننده را به خود جلب کرده و با واکنش مثبت منتقدان مواجه شده بود، با واکنش شدیدی نیز روبرو شده است. این قسمت به طور ویژه مورد انتقاد آن دسته از طرفدارانی قرار گرفت که یکی از سکانس‌های غیر اخلاقی آن را نپسندیده بودند.

منبع: همشهری

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید