ماجرای حواشی مربوط به مجسمه عجیب در مشهد چه بود؟

ماجرای حواشی مربوط به مجسمه عجیب در مشهد چه بود؟

دبیر جشنواره هنر‌های شهرداری مشهد مقدس گفت: المان «رنج‌های مادرانه» از نوروز سال ۱۳۹۶ در میدان جانباز نصب بوده و تاکنون بازخورد‌های مردمی خوبی هم داشته است.

کد خبر : ۱۲۶۸۵۱
بازدید : ۱۸۰۹

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، از روز گذشته تصویری از یکی از المان‌های نوروزی شهر مشهد در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد و افراد زیادی نسبت به نصب این المان در میدان جانباز مشهد عکس‌العمل نشان داده‌اند، علی مسفاری دبیر جشنواره هنر‌های شهرداری مشهد در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: المان «رنج‌های مادرانه» از نوروز سال ۱۳۹۶ در میدان جانباز نصب بوده و تاکنون بازخورد‌های مردمی خوبی هم داشته است.

مسافری با اشاره به حواشی مطرح شده در این زمینه اظهار کرد: المان «رنج‌های مادرانه»، یکی از آثار منتخب ارائه شده از سوی هنرمندان به جشنواره استقبال از بهار سال ۱۳۹۶ است.

وی با بیان اینکه یکی از محور‌های استقبال از بهار سال ۹۶، توجه به خاطرات ماندگار و نوستالژیک بوده، گفت: قطعا افرادی که امروز دوران میان‌سالی را پشت سر می‌گذارند، با چنین صحنه‌هایی، آشنا بوده و خاطرات بسیاری برای آن‌ها زنده می‌شود.

دبیر جشنواره هنر‌های شهری شهرداری مشهد مقدس افزود: لذت و شور و نشاط در چهره مادر و فرزند، نشان از شوخ‌طبعی و بیانگر تلاش مادران برای تربیت فرزندان، حین کار و تلاش دارد.

مسافری تصریح کرد: این المان که در نوروز سال ۱۳۹۶ در میدان جانباز نصب شده، تاکنون بازخورد‌های مردمی خوبی هم داشته و نصب و جانمایی آن مربوط به امسال نیست.

به نظر می‌رسد شهرداری مشهد نسبت به جانمایی این اثر باید تجدیدنظر می‌کرد البته عده‌ای در فضای مجازی نیز به دنبال شیطنت هستند و از این المان که مربوط به سال ۹۶ است سوء استفاده ابزاری کرده‌اند.

منبع: تسنیم

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید