روانشناسی؛ افراد نابغه چگونه قلم را در دست شان نگه می‌دارند؟

روانشناسی؛ افراد نابغه چگونه قلم را در دست شان نگه می‌دارند؟

اگر هنگام نوشتن قلم را بین انگشت اشاره و انگشت میانی خود نگه می‌دارید، یعنی شما شخص شاد و خوشحالی هستید که می‌خواهد از هر لحظه زندگی لذت ببرد، حتی چیز‌های کوچک و عادی مانند: نوشیدن چای. شما عمیقا باور دارید که «زندگی از پی شادی و دلخوشی است نه از بهر بیداد و مهنت کشی»؛ بنابراین همه چیز را سریع می‌بخشید و فراموش می‌کنید. وقت خود را برای کینه توزی و انرژی و احساسات منفی هدر نمی‌دهید.

کد خبر : ۱۲۱۳۴۷
بازدید : ۷۴۱۷

هنگام نوشتن چگونه قلم را در دستان تان نگه می‌دارید؟ روانشناسی | افراد نابغه چگونه قلم را در دست شان نگه می‌دارند؟

نگه داشتن قلم بین انگشت شست، اشاره و انگشت میانی

اگر هنگام نوشتن این‌گونه قلم را در دست می‌گیرد، یعنی شما شخصیتی دوگانه دارید. گاهی به شدت نسبت به افراد و مسائل انتقاد می‌کنید و حساس می‌شوید، در حالی که چند لحظه یا روز دیگر بسیار مهربان و بخشنده هستید. یا گاهی اوقات از هر چیزی خوشحال و راضی هستید در حالی که بعضی روز‌ها از هر چیز کوچکی دلخور می‌شوید.

شما به شدت جزئیات گرا هستید. دوست ندارید اشتباه کنید. وقتی چیزی را انتخاب می‌کنید، دوست دارید آن را تا مغز استخوان تجزیه و تحلیل کنید، اما فقط خدا نکند که نتیجه مطابق میل شما نباشد وگرنه…. به طور کلی، شخصیت منحصر به فردی دارید. شما به راحتی می‌توانید با توجه به موقعیت و افراد، احساساتی شوید و موضع خود را تغییر دهید.

نحوه نگه داشتن قلم؛ بین انگشت اشاره و وسط

اگر هنگام نوشتن قلم را بین انگشت اشاره و انگشت میانی خود نگه می‌دارید، یعنی شما شخص شاد و خوشحالی هستید که می‌خواهد از هر لحظه زندگی لذت ببرد، حتی چیز‌های کوچک و عادی مانند: نوشیدن چای. شما عمیقا باور دارید که «زندگی از پی شادی و دلخوشی است نه از بهر بیداد و مهنت کشی»؛ بنابراین همه چیز را سریع می‌بخشید و فراموش می‌کنید. وقت خود را برای کینه توزی و انرژی و احساسات منفی هدر نمی‌دهید. داشتن یک زندگی اجتماعی شاد و بودن در کنار عزیزان تان تنها چیزی است که در زندگی می‌خواهید.

نگه داشتن قلم در دست؛ نحوه سوم

اگر هنگام نوشتن این‌گونه قلم را در دست می‌گیرید، یعنی شما بسیار جاه‌طلب هستید. اجازه نمی‌دهید و نخواهید داد که هیچ محدودیت یا کمبودی مانع رسیدن به هدف تان شود. گاهی ممکن است تحت تاثیر و اسیر احساسات خود شوید. یا گاهی ممکن است مسائل را بیش از حد تجزیه و تحلیل و در نهایت افراط کنید. شما دوست دارید در کنار افرادی باشید که در رسیدن به اهداف تان به شما کمک می‌کنند. همیشه قابل اعتماد هستید و در شرایط نیاز در کنار عزیزان تان خواهید بود.

بین انگشت اشاره و شست

اگر این‌گونه قلم را در دست می‌گیرید، یعنی فردی مرموز هستید. شما عاشق یادگیری چیز‌های جدید هستید - در مورد افراد تا کسب تجربیات جدید. این خلق و خوی سبب می‌شود تا اغلب با مردم درگیر باشید. گاهی اوقات برونگرا هستید و گاهی در سکوت می‌نشینید و همه چیز را مشاهده می‌کنید. با این حال شما به نوعی همیشه تشنه کسب دانش هستید.

دوست دارید مفاهیم و مکان‌های جدید را کشف کنید. اما بر روی احساسات خود بسیار مسلط هستید. هیچگاه کسی از احساسات واقعی شما با خبر نمی‌شود. شما در شرایط حساس ترجیح می‌دهید که سکوت کنید. زیرا دوست ندارید مردم شما را در حال آشفته ببینند. ترجیح می‌دهید که همه ببینند که چقدر در زندگی با روحیه و مسلط هستید.

منبع:گشتنی نیوز

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید