تصویر خطای دیدی که حقایقی را درباره شک و تردید درونی شما آشکار می‌کند

تصویر خطای دیدی که حقایقی را درباره شک و تردید درونی شما آشکار می‌کند

میا می‌گوید آنچه ابتدا می‌بینید می‌تواند نشانه‌ای گویا درباره شخصیت شما باشد. میا در این پست با عنوان «اولین چیزی که در این عکس می‌بینید چیست؟» می گوید: «اگر در ابتدا تصویر پرنده را دیدید نشان می دهد فردی هستید که نگاهی هنرمندانه به زندگی دارید و زیبایی را در جزئیات کوچک می بینید، اما دچار شک و تردید زیادی نسبت به خود بوده و برای پذیرش خلاقیت و منحصر به فرد بودن خود در تقلا هستید.

کد خبر : ۱۶۱۹۸۸
بازدید : ۵۲

یک تصویر خطای دید توسط یک تیک‌تاکر معروف به نام میا یی لین، که بیش از ۴۵۷ هزار دنبال‌کننده دارد، به اشتراک گذاشته شد. یی لین به خاطر تفسیرهای عمیقش از تصاویر خطای دید مختلف محبوب شده است.

او ادعا می‌کند بسته به اینکه در نگاه اول در این تصویر چه می بینید مشخص می‌شود آیا شما با شک و تردید نسبت به خودتان دست و پنجه نرم می‌کنید یا اینکه شک و تردید دیگران باعث می‌شود دچار عدم اطمینان نسبت به خودتان شوید.

این پست در ۶ اکتبر منتشر شد و از آن زمان تاکنون ۱۵ هزار بازدید، بیش از ۱۵۰۰ لایک و ۲۰ نظر از افرادی که می‌توانند با مشاهدات پیشنهاد شده در آزمون شخصیتی میا ارتباط برقرار کنند، دریافت کرده است.

1-1-3_11zon

این تصویر هم یک پرنده و هم یک گرامافون قدیمی را نشان می‌دهد. میا می‌گوید آنچه ابتدا می‌بینید می‌تواند نشانه‌ای گویا درباره شخصیت شما باشد.

میا در این پست با عنوان «اولین چیزی که در این عکس می‌بینید چیست؟» می گوید: «اگر در ابتدا تصویر پرنده را دیدید نشان می دهد فردی هستید که نگاهی هنرمندانه به زندگی دارید و زیبایی را در جزئیات کوچک می بینید، اما دچار شک و تردید زیادی نسبت به خود بوده و برای پذیرش خلاقیت و منحصر به فرد بودن خود در تقلا هستید.

3-1-3_11zon

اگر در نگاه اول گرامافون قدیمی را دیدید نشان دهنده این است که شما قادر به درست کردن شرایط نابسامان هستید و از اشتباهات گذشته درس می گیرید، اما شک و تردید دیگران باعث می شود که به خودتان مطمئن نباشید. علاقه مندی های خود را پیدا کنید و به دنبال آرزوهایتان بروید.»

تقریبا بشتر مخاطبان گرامافون قدیمی را در نگاه اول می دیدند. یکی از این کاربران که در نگاه اول به این تصویر خطای دید، گرامافون قدیمی را دیده بود، تحلیل میا را تایید کرد و نوشت: «دومی را دیدم و دوباره درست است، من ایده‌های خوب زیادی داشتم، اما صحبت‌های منفی دیگران روی من تاثیر گذاشت و متاسفانه از پیگیری آن‌ها منصرف شدم.»

3-1-3_11zon

فقط یک نفر ادعا کرد که ابتدا پرنده را دیده است و بسیاری دیگر اصرار داشتند که هم‌زمان هم پرنده و هم گرامافون قدیمی را دیده‌اند.

کاربری نوشت: «من هر دو را در یک زمان دیدم»، در حالی که فرد دیگری ادعا کرد: «اول یک پرنده را دیدم که یک گرامافون قدیمی نگاه می‌کند.»

منبع: روزیاتو

۰
نظرات بینندگان
اخبار سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید