فال ابجد امروز یکشنبه 28 آبان ماه 1402

فال ابجد امروز یکشنبه 28 آبان ماه 1402

فال ابجد امروز یکشنبه 28 آبان ماه 1402؛ در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.​

کد خبر : ۱۶۲۲۴۵
بازدید : ۲۴۷۱

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 28 آبان ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: د د آ

اگر هدفی دارید به هدف‌های تان خواهید رسید و موفقیت را در امورات زندگی تان به دست می‌آورید سعی کنید احساس دلهره و نگرانی را از خود دور کنید.

اردیبهشت: آ ج ب

سعی کنید غذا‌های مفید مصرف کنید تا تنی سالم و تندرست داشته باشید و هیچگاه به بند بیماری‌های خطرناکی مواجه نشوید بلکه بتوانید آرامش را در خود ایجاد کنید.

خرداد: ب ب د

شخصی با حرف هایش می‌خواهد شما را گول بزند و برایتان مشکلات فراوانی به وجود بیاورد بهتر است حواستان را جمع کنید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید.

تیر: د آ ج

در کار و شغل خود فرد فعالی باشید سعی کنید بتوانید خود را از حالت بلاتکلیفی خارج کنید و مشکلات زندگی تان را از بین ببرید.

مرداد: ج آ ب

سعی کنید افکار منفی را از ذهن خود خارج کنید تا بتوانید به آرزو و خواسته‌های قلبی تان دست یابید و مشکلات زندگی تان را خیلی زود از بین ببرید.

شهریور: ب ب ب

با مشکلاتی در آینده مواجه خواهید شد بهتر است مراقب خود باشید تا بتوانید خود را از حالت بلاتکلیفی و کسالت خارج کنید تا به اهداف خود برسید.

مهر: د د ب

سعی کنید برای خود ارزش بسیار زیادی در زندگی قائل شوید تا بتوانید مشکلات زندگی تان را از بین ببرید و خود را به مقامات بالا برسانید.

آبان: آ د د

معاملاتی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت آمیز بوده است که باعث می‌شود بتوانید خیلی زود به زندگی تان رنگ و بوی تازه دهید و خود را به شادمانی برسانید.

آذر: ج آ ج

به زودی غم و اندوه از وجودتان خارج خواهد شد و موفقیت خاصی در وجودتان به وجود می‌آید که شما را به مقامات بالا و سربلندی می‌رساند.

دی: د د ب

مشکلات زندگی تان به زودی روبه‌راه خواهد شد و آرامش خاصی در وجودتان به وجود می‌آید سعی کنید در اخلاق و رفتار خود تغییرات اساسی به وجود بیاورید.

بهمن: ب ب د

به زودی ازدواجی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت آمیز بوده است باعث می‌شود احساس خوشایندی در وجودتان به وجود بیاید و شما به آرامش برساند.

اسفند: ب ب آ

از دوستان ناباب خود در زندگی دوری کنید تا بتوانید مشکلات زندگی تان را از بین ببرید و خود را به خواسته‌ها و آرزو‌های قلبی تان در زندگی برسانید.

۴
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید