امسال شال نارنجی رو با چی ست کنیم؟

امسال شال نارنجی رو با چی ست کنیم؟

بهتر است با خواندن راهنمایی‌هایی درباره ست کردن شال نارنجی با لباس‌هایی به رنگ دیگر دست از دو دل بودن برداریم

کد خبر : ۱۷۹۲۸۶
بازدید : ۳۸

رنگ نارنجی یکی از پرجنب‌وجوش‌ترین رنگ‌ها است که می‌تواند با روحیات فصل بهار سازگار باشد، اگرچه بیشتر ما را به یاد پاییز می‌اندازد. اما ممکن است برای خریدن شال نارنجی دو دل باشیم چراکه نمی‌دانیم شال نارنجی را با چه لباس‌هایی ست کنیم. حتی ممکن است این رنگ شال به شدت به صورت ما بیاید و حال‌وهوای ما را سرزنده کند. بنابراین بهتر است با خواندن راهنمایی‌های راهنماتو درباره ست کردن شال نارنجی با لباس‌هایی به رنگ دیگر دست از دو دل بودن برداریم.

0ca1f748-69df-4583-ab9b-76a3e0168f78

1. شال نارنجی با لباس مشکی

254103b9-b796-44b8-902d-04ea3a6cdbf5

به گزارش راهنماتو، رنگ مشکی در میان لباس‌ها، رنگی است که با اکثر رنگ‌ها ست می‌شود. اما ترکیب کردن لباس‌ها به رنگ مشکی با یک شال نارنجی می‌تواند جلوه‌ای رسمی‌تر به استایل شما بدهد. یکی از کارهایی که شال نارنجیِ پرجنب‌وجوش ما می‌تواند با رنگ مشکی بکند، احساس سرزندگی بخشیدن به آن است. در واقع، ما همواره حس می‌کنیم که رنگ مشکی، رنگی سنگین وزن است، اما با یک شال نارنجی می‌توانیم وزن رنگ‌های لباس را متعادل کنیم. فرض کنید یک مانتو کتی مشکی را در کنار یک شال و شلوار نارنجی بپوشید! نتیجه حیرت‌زده‌تان می‌کند.

2. شال نارنجی با لباس آبی

fcc69c03-4146-4a44-b06f-5fb2c9c98ae7

شال نارنجی با لباس‌های آبی رنگ به شدت همخوان هستند. البته باید توجه کنید که تناژ رنگی شال نارنجی به کدام سمت می‌رود؛ روشن یا تیره!؟ اگر رنگ شالتان نارنجی روشن است، می‌توانید به سراغ لباس‌هایی بروید که رنگ آبی روشن دارند. این در حالی است که اگر بخواهید کمی جسورتر باشید، می‌توانید برای عید سال 1403، شال نارنجی تیره را با آبی سلطنتی یا کاربنی هم ست کنید.

3. شال نارنجی با لباس لی

0543

شال نارنجی با لباس‌های لی به آسانی ست می‌شود. لباس‌های لی عموما حسی از رنگ‌های خنثی و تاحدودی سرد را به ما منتقل می‌کنند. این درحالی است که اگر لباس لی را با شال نارنجی ست کنیم، استایلی تقریبا غیررسمی به وجود آورده‌ایم. استایلی که بسیاری از افراد مدرن پسند به آن روی می‌آورند. اما، فراموش نکنید که اگر قرار است شال نارنجی را با لباس‌های لی ست کنید، بهتر است یک الی دو عنصر نارنجی دیگر در استایلتان به کار ببرید؛ مثلا یک کیف نارنجی در کنار شال نارنجیتان!

4. شال نارنجی با لباس سبز

7b6e4e2d-c90a-4a10-b01c-6539e98140e2

شال نارنجی را می‌توانید با لباس‌های سبز هم ست کنید، اما بهتر است به سراغ سبز جنگلی یا زمردی بروید. این یک استایل جسورانه است که با رنگ‌های طبیعت بازی می‌کند. باور نمی‌کنید که رنگ نارنجی با رنگ سبز جنگلی چقدر می‌تواند جذاب باشد؟ به درخت نارنگی یا پرتقال فکر کنید... جذاب نیست؟ اگر به سمت سایه‌های تیره شال نارنجی رفتید، حتما رنگ‌های سبز زمردی و یشمی را انتخاب کنید، اما اگر سایه‌ها روشن‌تر بود، به سمت سبزهای روشن، مثل جوانه‌ها بهاری نیز می‌توانید حرکت کنید.

5. شال نارنجی با لباس آلبالویی

0432

ترکیب کردن شال نارنجی با لباس آلبالویی تیره استایل شما را به سمت لباس‌هایی که ترند شده است خواهد برد. اگر آلبالویی تیره را دوست ندارید می‌توانید شال نارنجیتان را با لباس‌هایی به رنگ شرابی یا بورگاندی هم ست کنید. این ترکیب رنگ به شما جاذبه و قدرتی خاص می‌بخشد. فرض کنید که کت‌وشلواری شرابی پوشیده‌اید، در حالی که شال و کیف و کفش شما نارنجی است. اگر جلیقه داشته باشید، به یک پیراهن مردانه یا شومیز نارنجی هم می‌توانید فکر کنید. این است یک استایل متفاوت و خاص که شما را در هر مهمانی عیدانه منحصربه‌فرد نشان می‌دهد.

6. شال نارنجی با لباس خاکستری

12356

شال نارنجی با لباس خاکستری یک نجابت خاصی به استایل عید سال 1403 شما می‌دهد. اتفاقی که در این ترکیب رنگی لباس قرار است بیافتد، آرام شدن جنب‌وجوش رنگِ نارنجی در برابر سردی و درونگرایی رنگ خاکستری است. این دو چنان تاثیری بر یکدیگر می‌گذارند که دیگران به هنگام دیدن شما باید مدت‌ها به شما خیره بمانند. یک شال و دامن نارنجی را در نظر بگیرید که در کنار یک شومیز خاکستری آرام گرفته‌اند. اما، اگر می‌خواهید کمی بیشتر از جنب‌وجوش رنگ نارنجی کم کنید، به جای انتخاب کردن دامن نارنجی، یک کیف نارنجی انتخاب کنید که با شالتان ست شده و باقی لباس‌های شما خاکستری است.

منبع: راهنماتو

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید