فال ابجد امروز چهارشنبه 8 فروردین ماه 1403

 فال ابجد امروز چهارشنبه 8 فروردین ماه 1403

فال ابجد امروز چهارشنبه 8 فروردین ماه 1403؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.​

کد خبر : ۱۸۲۳۷۲
بازدید : ۶۲۳۸۸

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز چهارشنبه 8 فروردین ماه 1403 را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب آ آ

اکنون زمان این است که تلاش‌های خود را در جهت رسیدن به سطوح دیگری از پیشرفت و پایداری در زندگی بکار گیرید. ممکن است این کار مستلزم نیرو و زمان بیشتری باشد. به جای اینکه منتظر الهام از طرف دیگری باشید سعی کنید فعالیت‌های خود را اولویت بندی کرده و آن‌ها را یکی پس از دیگری بر طبق اصول و قاعده انجام دهید.

اردیبهشت: ج د ج

مردم در محیط پیرامون شما می‌توانند بسیار جالب باشند و شما نمی‌خواهید فرصت یادگیری از آن‌ها را از دست بدهید. متاسفانه شما نمی‌توانید همزمان تنها و هم با دیگران باشید. به هر حال شما می‌توانید از این دو دنیا بهترین‌ها را داشته باشید اگر مایل باشید که روش کارتان را در طول روز تغییر دهید.

خرداد: ج ج ج

خودتان به تنهایی راه تان را انتخاب کنید نه اینکه دیگری نظر خودش را به شما تحمیل کند. اما سعی کنید تا این اختلاف نظر واضح به یک مسئله پیچیده تبدیل نشود چرا که شما را در رسیدن به خواسته قلبی تان کمک نمی‌کند. مراقب باشید؛ واکنش شما به عوامل بیرونی می‌تواند موقعیت دشواری ایجاد کند که شما را از رسیدن به اهداف تان باز دارد.

تیر: د د آ

حتی اگر شرایط مهیا باشد چیزی جلوی شما را می‌گیرد و نمی‌گذارد آن طور که می‌خواهید تفریح کنید. کنار گذاشتن انتظارات قبلی می‌تواند مفید باشد، اما راه حل نهایی تنها با گذشت زمان پدیدار خواهد شد. لازم نیست که این گونه عجله کنید پس آرام باشید و از لحظه حال لذت ببرید.

مرداد: ب آ ب

حتی یک تغییر کوچک و بی اهمیت هوایی کافی است که تمایلات شما را بیدار کنند تا مسئولیت‌های تان را کنار بگذارید و برای بازی و تفریح بیرون بروید. اما این تنظیم وقت و برنامه ریزی صحیح نیست. اول کارتان را درست انجام دهید و قبل از اینکه تفریح تمرکز را از شما بگیرد وظایف تان را به خوبی انجام دهید.

شهریور: آ آ ج

شما در رابطه با کار کردن با دیگران مشتاق پیشرفت و تحول هستید با این حال یکی از دوست جدید یا همسرتان ممکن است پیشنهاد کند که اکنون زمانی برای هردونفرتان است که کاری به میل و روش خودتان انجام بدهید. این پیشنهاد را به عنوان عدم پذیرش تعبیر نکنید؛ این فقط بخشی از یک تغییر در یک رابطه طولانی مدت است. زمانیکه شما دوباره تمرکز و شخصیت خود را برقرار کنید برای کارتان مفید‌تر خواهد بود و می‌توانید تجارب خود را با یکدیگر تقسیم کنید.

مهر: د د د

حقیقت این است که اگر کسی برخلاف پیشرفت شما حرکت کند قادر هستید که به او بگویید و اگر بخواهید با او بجنگید فقط انرژی هدر دادن است. فقط پیش بروید. باید زمانیکه در جهت تحقق اهداف تان گام برمی دارید خوشحال باشید و از کار خود لذت ببرید نه اینکه فقط به فکر رسیدن به آن‌ها باشید.

آبان: ج ج ب

گذشته را فراموش کنید؛ به پیش رو و آینده‌ای موفقیت آمیز نگاه کنید. با وجود اینکه ممکن است این کار برای لحظاتی طول بکشد تا احساس کنید که اگر دوباره پیشرفتی حاصل کردید این نعمت را از دست نمی‌دهید.

آذر: آ آ ج

امروز به خاطر انجام کار‌های بی مقدمه و بدون فکر ممکن است تحت فشار و استرس زیادی قرار بگیرید. این کار برخلاف طبیعت و اخلاق شماست. همچنین شما در مقابل واکنش ماه نشان خود ایستادگی می‌کنید. در نهایت ممکن است شما قادر باشید که جلوی خودتان را بگیرید، اما هنوز می‌توانید احساس کنید که اگر به دنبال آن نروید چیز بسیار مهمی را از دست داده اید

دی: آ د ب

شما در طول روز‌های آینده کمتر دوست دارید که وقت تان را با دوستان و همکاران تان بگذرانید. به جای اینکه حلقه‌هایی را پرتاب کنید تا مورد توجه قرار بگیرید فقط آرام بگیرید و به جمعی بپیوندید. در این صورت وقتی که در گروهی قرار می‌گیرید همانطور که فردیت و شخصیت خود را حفظ می‌کنید از طرف سایر افراد گروه نیز مورد حمایت و پشتیبانی قرار می‌گیرید.

بهمن: د د ج

به جای رجز خواندن ترجیح می‌دهید که کمی بیشتر خود را پنهان کنید مانند یک موش خرما که از سایه اش نیز می‌ترسد. اجازه ندهید شخص دیگری به شما بگوید که باید اکنون چکار کنید؛ فقط لازم است که زمان بیشتری اختصاص دهیدتا مطمئن شوید آنقدر اطراف تان امن است که سر از لاک خود بیرون بیاورید.

اسفند: ب د آ

شما مشتاق هستید که کار جدیدی را آغاز کنید، اما هنوز هم عاقلانه‌تر این است که انگیزه خود را از این کار ارزیابی کنید. به جای هدر دادن وقت و منابع تان در یک معامله با ریسک بالا دوباره در رابطه با آن فکر کنید به خاطر اینکه شما نمی‌توانید کاری که قبلا انجام داده اید را خنثی کنید. اگر هنوز هم به نظر رسید که این کار ایده خوبی است بعد آن را انجام دهید.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه‌های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

۱۹
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید