فال ابجد امروز جمعه 17 فروردین ماه 1403

فال ابجد امروز جمعه 17 فروردین ماه 1403

فال ابجد امروز جمعه 17 فروردین ماه 1403؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است که بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در این فال مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.​

کد خبر : ۱۸۳۴۳۴
بازدید : ۱۹۲۰

فرادید | انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 17 فروردین ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب ب د

همواره از دشمنان و بدخواهان خود دور کن و اسرارت را به هیچکس نگو. شانس شما خوب است و به اهدافت میرسی و غم و ناراحتت تمام می‌شود، زیرا این فال مژده و نیک بختی را می‌دهد. همواره در کار‌های تلاش و پشتکار کن تا به موفقیت دست پیدا کنی. هیچگاه در خواندن نماز سستی نکن و در زندگی شک و تردید نداشته باش تا به مراد دلت اگر خدا بخواهد دست پیدا کنی.

اردیبهشت: ج آ ب

تو خوشبخت میشوی و مهر و محبت خدا شامل حالت میشود به دنبال کار خودت برو و صبور باش که با اراده و تلاش به آن میرسی. از اهداف بد دوری کن و گرنه پشیمان میشوی. قطعا انجام کار‌های گناه و حرام آینده شما را خراب میکند.

خرداد: ج آ آ

از فکر نادرست و پولی حرام دور باش، زیرا خداوند رزق و روزی نصیبت می‌کند. به خواسته ات که داری دست پیدا می‌کنی پس صبور باش. هیچگاه کار بد انجام نده تا غمگین نشوی. خبر‌های مسرت بخشی به گوشت میرسد و تحولات مثبت در زندگی رخ می‌دهد همه این کار‌ها با تکیه و توکل سامان یافته و به هدفت میرسی.

تیر: ج ج د

اگر بابت چیزی نگرانی آن رفع میشود. شخصی به دنبال آسیب زدن به تو، اما با تکیه بر خداوند نقشه‌ای که دارد دفع می‌گردند. اسرارت را به هیچکس نگو و در خواندن نماز سستی نکن. اقبال شما خوب نیست، اما خیلی زود این شومی در طالع طرف می‌گردد و به خواست دست پیدا میکنی.

مرداد: ج د ج

برای رسیدن به هدف و تلاش و پشتکار کند و مراقب دشمنان خود باشد اگر چیزی را گم کردی دوباره می‌یابیم و از مسافر یا غایب شما خبری می‌رسد. طالعت خیر است و اگر صبور باشی به خواسته ات میرسی.

شهریور: ج ج د

اگر بابت چیزی نگرانی آن رفع میشود. شخصی به دنبال آسیب زدن به تو، اما با تکیه بر خداوند نقشه‌ای که دارد دفع می‌گردند. اسرارت را به هیچکس نگو و در خواندن نماز سستی نکن. اقبال شما خوب نیست، اما خیلی زود این شومی در طالع طرف می‌گردد و به خواست دست پیدا میکنی.

مهر: آ آ د

ایام به کام می‌شود و به زودی از غم و اندوه رهایی می‌یابید. سعی کنید در زندگی فقط از خداوند کمک بطلبید و دست یاری به سوی افرادی طمعکار بلند نکنید. مراقب حرف‌هایی که بر زبان می‌آورید باشید و سعی نکنید تا غیبت دیگران را کنید چرا که خودتان را در دردسر خواهید انداخت.

آبان: ب د ج

موانع و مشکلاتی که در زندگیتان دارید را برطرف می‌کنید، اما خودتان باید تلاش کنید و از دیگران انتظار نداشته باشید. اگر برای از دست دادن وسیله‌ای ناراحت هستید به زودی دوباره آن را خریداری می‌کنید. قصد دارید تا دعوا و مرافعه راه بیاندازید که بر ضرر شما تمام خواهد شد و باید این راه را با صلح و آرامش طی کنید تا انشاالله به موفقیت برسید.

آذر: ج ب د

بخت و اقبال نیکی در انتظارتان است و رزق و روزی فراوان وارد زندگیتان می‌شود. باید در همه حال شکرگزار خداوند باشید تا مرادتان حاصل شود. زندگی که در پیش رو دارید سعادت و خوشبختی فراوانی را برایتان به ارمغان خواهد آورد فقط در صورتی که از اعمال حرام به دور باشید و در راه خداوند بمانید.

دی: د ب ج

شخصی شما را رنجانده و غم و اندوه فراوانی را به دلتان وارد کرده از او بگذارید و سعی نکنید تا عملش را تلافی کنید که خودتان ضربه خواهید خورد. از غرور و نخوت به دور باشید و با دیگران با تواضع برخورد کنید. خبر‌های خوشحال کننده‌ای به دستتان میرسد که زندگیتان را دگرگون خواهد کرد منتظر باشید.

بهمن: د د ج

مقصود نیکی دارید و اگر مشکلی در زندگی تان وجود دارد به زودی آن‌ها را برطرف می‌کنید. گره از کارتان گشوده می‌شود و به مال و سرمایه خوبی دست پیدا می‌کنید. قصد دارید تا وصلتی را انجام دهید که به خیر و صلاح تان نمی‌باشد پس از آن صرف نظر کنید و لجبازی نکنید.

اسفند: آ ج ب

به مقصودتان می‌رسید و اگر غم و اندوهی به دلتان وارد شده آن‌ها را برطرف خواهید کرد. سرمایه‌ای به دستتان میرسد که از راه حرام میباشد و باید هر چه سریعتر از شر آن خلاص شوید در غیر اینصورت زندگیتان بر باد فنا خواهد رفت. با شخصی مشکلاتی دارید که به زودی بینتان صلح و آرامش برقرار می‌شود.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه‌های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

۲
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید