فال ابجد امروز جمعه 14 اردیبهشت 1403

فال ابجد امروز جمعه 14 اردیبهشت 1403

فال ابجد امروز جمعه 14 اردیبهشت 1403؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.

کد خبر : ۱۸۷۱۲۹
بازدید : ۲۰۸۰۱

فرادید|  انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید،  فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل
ثور
جوزا
سرطان
اسد
سنبله
میزان
عقرب
قوس
جدی
دلو
حوت

در ادامه، فال ابجدامروز جمعه 14 اردیبهشت 1403؛ را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ د ج

مهم است که به خودتان نگاهی بیاندازید و بدانید که به کجا می‌روید. کمی خود تحلیلی برای همه لازم است؛ به خصوص زمانی که احساس می‌کنید هرچه تلاش می‌کنید، به جایی نمی‌رسید.

اردیبهشت: د ب آ

بزرگترین ویژگی شما سخاوت است. ذات شما اینطور نیست که چیزی را ببخشید تا در ازای آن چیز دیگری را پس بگیرید؛ بلکه فقط به دنبال لذت بخشیدن هستید.

خرداد: آ ب ج

ترجیح می‌دهید به جای فکر کردن به این دنیای پر استرس، با آرامش و با کتابی در دست به رختخواب بروید. اما فکرتان مشغول است و احساس می‌کنید چیز‌هایی را در زندگی از دست داده اید.

تیر: ج آ د
 

ممکن است روز‌های اخیر برایتان سخت گذشته باشد. همین امر باعث شده تا کمی بدخلق باشید. اما اکنون به کمی تفریح و شادی نیاز دارید. آیا فرصت برای کمی تفریح دارید؟ در مورد آن جدی فکر کنید.

مرداد: ب آ آ

امروز باعث می‌شود در مورد جنبه‌ای از زندگی تان که برای شما سختی‌های زیادی ایجاد کرده است، به فکر فرو بروید!

شهریور: آ ب آ
ممکن است بدن شما نیاز به تجدید انرژی داشته باشد. خیلی زود، انبوهی از کار‌ها به سراغ تان خواهد آمد، و شما به چنین انرژی‌ای نیاز خواهید داشت.

مهر: ب ج د

زندگی امروز برایتان مانند یک کابوس است! انگار مردم حرف می‌زنند، اما هیچ چیز قابل فهمی از دهان شان بیرون نمی‌آید! شاید دو نفر از نزدیکان تان با هم مشکل داشته باشند و شما سعی کنید مداخله کنید و آن‌ها را به آرامش دعوت کنید. حتما این کار را انجام دهید؛ زیرا این روز‌ها دیگران بیش از همه به شما نیاز دارند.

آبان: د ب د

شما زندگی خود را بر اساس قوانین جامعه پیش نمی‌برید. آزادی شما چیزی است که برایتان مهم است. اما با وجود این استقلال، روز‌هایی وجود دارد که به طور ناگهانی احساس می‌کنید که در این دنیا تنها مانده اید.

آذر: ب ب ب

ممکن است در طول روز تنش احساس کنید. خستگی به جا مانده از چند روز گذشته شما را فرسوده است. مجبور شده اید با یکی از نزدیکان خود وارد مشاجره شوید، اما برای این کار دلیلی وجود دارد. سعی کنید خود را از تنش‌ها دور کنید.

دی: ج ب آ

شما این استعداد را دارید که ایده‌های عالی خود را به دیگران منتقل کنید. در خانواده تان فردی هستید که زندگی و مسئولیت‌های آن را به فرزندان خود آموزش می‌دهید.

بهمن: د د د
ممکن است اخباری در مورد کسی دریافت کرده باشید که باعث درد و رنجش شما شده باشد. اکنون زمان خوبی است تا با تکیه بر حس حمایتی که از رابطه تان دریافت می‌کنید، دوباره به خودتان انرژی بدهید. اجازه دهید تا دیگران از شما مراقبت کنند.

اسفند: آ آ د

شما تمایل دارید از رویارویی فرار کنید، اما امروز نمی‌توانید از آن اجتناب کنید. شریک زندگی یا یکی از اعضای خانواده شما ممکن است به شما فشار بیاورد.

۱۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید