فال ابجد امروز شنبه 5 خرداد ماه 1403

فال ابجد امروز شنبه 5 خرداد ماه 1403

فال ابجد امروز شنبه 5 خرداد ماه 1403؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است که بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در این فال مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.​

کد خبر : ۱۹۰۱۱۳
بازدید : ۱۱۱۷۲

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 5 خرداد ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب ب ب

ممکن است خسته باشید و کمی استرس داشته باشید، یا شاید در این زمان بیش از حد معمول در برابر هر گونه مشکلی آسیب پذیر باشید. امروز مقدار زیادی آب میوه بنوشید و کمی استراحت کنید. فردا احتمالا احساس بهتری خواهید داشت.

اردیبهشت: ج ج ب

 اگر از فردی حس بدی دریافت کردید، به شهود خود اعتماد کنید! نشانه ها حاکی از آن است که حداقل با یک فرد جدید آشنا خواهید شد که قابل اعتماد نیست.

خرداد: آ د د

خواب های شما ممکن است کمی آزاردهنده باشند، اما این به احتمال زیاد ترس از گذشته را نشان می دهد تا خطرات آینده. اما آن ها را یادداشت کنید. ممکن است با مطالعه نمادها و به کمک تعبیر خواب، چیزهای زیادی در مورد خود بفهمید.

تیر: آ ج آ

امروز، روز مناسبی برای اقدامات قانونی نیست. هر قراردادی که امروز منعقد می‌ شود، احتمالا دارای بندهای گیج‌ کننده و کلمات مبهم است که ممکن است متوجه آن نشوید و بعدا علیه شما مورد استفاده قرار گیرد.

مرداد: ب ب ج

یک چیز پنهانی در حال وقوع است. افرادی سعی دارند موقعیت های خاصی را به نفع خود دستکاری کنند. مراقب باشید! از هرگونه مکالمه سیاسی دوری کنید و از اظهار نظر در مورد هر موقعیتی، یا گوش دادن به شایعات خودداری کنید.

شهریور: آ آ آ

کسی که او را دوست صمیمی خود می دانید، ممکن است امروز آنچنان قابل اعتماد نباشد! نشانه هایی از فریب در اطراف شما وجود دارد. شاید کسی چیزی را از شما پنهان می کند یا دروغ های آشکار می گوید.

مهر: ج ب د

عصبانیت و رنجش ناشی از آسیب های گذشته ممکن است امروز بروز کند و گاهی شما را وسوسه کند که اشک بریزید. سرکوب شان نکنید. فقط جایی را پیدا کنید که بتوانید تنها باشید و خودتان را خالی کنید.

آبان: د د د

خود کنترلی رمز امروز است! رفتار غیر اخلاقی دیگران می‌ تواند خشم طولانی مدتی را در شما برانگیزد که ممکن است شما را وادار کند که به باعث و بانی آن حمله کنید.

آذر: د د ج

امروز احتمالا دوست ندارید زیاد با کسی صمیمی باشید. دوست دارید در خانه بمانید و نه کسی را ببینید، و نه با کسی صحبت کنید. اگر نیاز شما به تنها بودن اینقدر قوی است، پس از تصمیم خود لذت ببرید!

دی: آ د آ

شما فردی دلسوز و قابل اعتماد هستید، اما امروز، روزی نیست که کورکورانه اظهارات کسی را بپذیرید. حقایق را خودتان بررسی کنید، سپس مطابق با آن عمل کنید تا منافع تان به خطر نیافتد.

بهمن: ب ب ج

امرو نارضایتی موج می زند و وقتی افراد نارضایتی داشته باشند، ممکن است چیزی بگویند که واقعا منظوری ندارند. سعی کنید از برخورد با آن ها بپرهیزید. این برخوردها فقط اوضاع را بدتر می کند. اگر می توانید سعی کنید مدتی را تنها بگذرانید.

اسفند: آ ب آ

شایعاتی که امروز می شنوید ممکن است شما را عصبانی کند. احساس می کنید که این شایعات نمی توانند درست باشند. امروز هیچ چیز را از ظاهر امر قضاوت نکنید. قبل از هرگونه قضاوتی حقایق را بررسی کنید.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه‌های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

۱
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید