لحظه تحویل سال ۱۴۰۱؛ نماد سال 1401 چه حیوانی است؟

لحظه تحویل سال ۱۴۰۱؛ نماد سال 1401 چه حیوانی است؟

لحظه تحویل سال ۱۴۰۱، ساعت تحویل سال 1401 به همراه نماد سال ۱۴۰۱ در ادامه از نظر خوانندگان محترم فرادید می‌گذرد.

کد خبر : ۸۸۸۴۴
بازدید : ۱۵۳۴۶۰
لحظه تحویل سال ۱۴۰۱
فرادید | لحظه تحویل سال ۱۴۰۱/1401 اعلام شد. نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است.

عید نوروز بزرگترین جشن ملی ایرانیان است و محدود به مرز‌های جغرافیایی کشورایران نیست و گسترۀ آن به پهنای مرز‌های فرهنگ ایرانی است. به غیر از کشور‌های اطراف همچون تاجیکستان، افغانستان و ... عید نوروز توسط فرزندان ایران زمین در سراسر گیتی پاس داشته می‌شود.


نوروز باستانی یادگار نیک گذشتگان ماست که پیام آور دوستی، عشق و محبت است. نوروز ایرانی درآمیخته با لطافت وخرمی طبیعت و فرصتی کم نظیر برای ورود به مرحله‌ای نیکوتر و برتر از عمر آدمی است. بدون تردید دمیدن روح تازگی بهار در میان درختان تنومند و کهنسال و استوار بسیار زیبا و دلنشین است.
زمان تحویل سال ۱۴۰۱: ساعت ۱۹ و ۳ دقیقه بعد از ظهر
روز تحویل سال ۱۴۰۱: روز یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ هجری شمسی
مطابق ۰۸ شعبان ۱۴۴۳ هجری قمری)
۲۰ مارس ۲۰۲۲ میلادی
یکشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۹

نماد سال ۱۴۰۱ چه حیوانی است؟

حتما تاکنون دیده اید و شنیده اید که هر سال را به یک حیوانی نسبت می‌دهند و با توجه به خصوصیات حیوان سال‌ها، خصوصیات و طالع بینی متولدین سال‌های مختلف را با توجه به حیوان سال تولدشان ارائه می‌دهند. با این حال سال ۱۴۰۱ نیز سال ببر است.

مشخصات متولدین سال ببر

ببر یک عیب‌جوی یاغی است و همیشه در حال طغیان بر ضد قدرت‌های مستقر است او همیشه می‌خواهد رهبر باشد، اما بدبختانه همچنان ‌که برای بیشتر رهبر‌ها پیش می‌آید اغلب آن شایستگی را که منجر به جلب اعتماد دیگران می‌شود فاقد است میمون چه در کار و چه در عشق ببر را دست خواهد انداخت و و باید از مار دوری کند گاو و گربه نیز با ببر سازگار نیستند، ولی با سگ و اژد‌ها و اسب می‌تواند رابطه‌ی خوبی داشته باشد.
۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید