لیونل مسی بالاخره زمان خداحافظی اش از دنیا فوتبال را اعلام کرد

لیونل مسی بالاخره زمان خداحافظی اش از دنیا فوتبال را اعلام کرد

فوق ستاره آرژانتینی تاکید کرد هر زمان احساس کند که دیگر فایده‌ای در زمین ندارد از فوتبال خداحافظی می‌کند.

کد خبر : ۱۸۲۵۲۵
بازدید : ۷۴
لیونل مسی اعجوبه فوتبال جهان است و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان می‌دانند.

مسی باوجود آنکه ۳۷ سال سن دارد، اما همچنان بازیکن تاثیر گذار و باکیفیتی به شمار می‌آید. او در اینترمیامی بازی می‌کند و به نظر می‌رسد که قصد دارد در جام جهانی ۲۰۲۶ هم به میدان رود.

به نوشته شبکه mbc ۱، مسی درباره زمان خداحافظی خود از فوتبال گفت: زمان معینی وجود ندارد، اما هر وقت احساس کنم که دیگر نمی‌توانم به هم تیمی هایم در زمین کمک کنم از فوتبال خداحافظی می‌کنم. من کسی هستم که به شدت از خودم انتقاد می‌کنم. قرار این بود که اگر با تیم ملی فوتبال آرژانتین قهرمانی در جام جهانی را به دست نیاورم بازنشسته شوم که خوشبختانه به این هدف خود رسیدم.

او درباره این سوال که بعد از فوتبال چه کاری انجام خواهد داد، گفت: به این موضوع فکر نکرده ام.

مسی درباره این سوال که چه رویایی در فوتبال دارد، گفت: من در فوتبال به همه رویا‌های خود دست پیدا کرده ام و دیگر چیزی باقی نمانده است که به آن نرسم. می‌خواهم از روز به روز زندگی ام لذت ببرم بدون آنکه به خداحافظی از فوتبال فکر کنم. هدف خاصی برای انجام دادن ندارم. می‌خواهم به آنچه که دوست دارم ادامه دهم و آن بازی کردن و لذت بردن از آن است.

این فوق ستاره آرژانتینی درباره دوران حضورش در بارسلونا گفت: احساس می‌کردم که بارسلونا خانه ابدی من است و برای همیشه در این تیم باقی خواهم ماند، اما در نهایت جدا شدم و باید بگویم که این جدایی سخت بود و اصلا فکرش را هم نمی‌کردم. در بارسلونا به خوبی با من برخورد شد و از حضور در این تیم بسیار لذت بردم. تجربه بسیار زیبایی در بارسلونا داشتم.

او درباره زیباترین گل خود گفت: من بسیار خوش شانس هستم چرا که گل‌های زیبایی زیادی به ثمر رسانده ام، اما برای من اهمیت گل بیشتر از زیبایی آن است. دوست دارم گلی که به ثمر می‌رسانم برای تیمم مهم باشد تا زیبا.

مسی در پایان درباره این سوال که چه چیزی او را به گریه می‌اندازد، گفت: نمی‌توانم از چیز خاصی سخن به میان آورم، اما باید بگویم که من انسان بسیار حساسی هستم. من خودم را انسانی با قلب بزرگ و بسیار حساسی می‌دانم.

منبع: ایسنا
۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید