بند جدایی 500 هزار دلاری در قرارداد «تک تیرانداز» پرسپولیس!

بند جدایی 500 هزار دلاری در قرارداد «تک تیرانداز» پرسپولیس!

یکی از شایعات و اخبار پرسروصدای یک هفته گذشته فوتبال ایران، احتمال جدایی ستاره جوان و ملی پوش ازبک از پرسپولیس بوده است.

کد خبر : ۱۸۹۳۶۸
بازدید : ۱۷

اوستون اورونوف در پرسپولیس آن قدر راحت به نظر می رسد که انگار 10 سال می شود که در این تیم پرطرفدار ایرانی توپ می زند!

مسئولان باشگاه پرسپولیس اصرار دارند و چند بار اعلام کرده اند که برخلاف تجارب قبلی، هیچ بند فسخ قرارداد یا جدایی در قرارداد اوستون اورونوف با این باشگاه گنجانده نشده است.


با این وجود جدیدترین شنیده ها حکایت از آن دارد که در قرارداد اوستون اورونوف با باشگاه پرسپولیس بند جدایی 500 هزار دلاری گنجانده شده است!


اگر چنین خبری صحت داشته باشد، آن گاه خرید این بازیکن یا درآوردن اورونوف از چنگ پرسپولیس نه تنها برای مشتریان خارجی بلکه برای رقیبان داخلی نیز کار دشواری نخواهد بود.


" تک تیرانداز" پرسپولیس در نیم فصل دوم فصل جاری از عوامل اصلی اوج گیری تیم پرسپولیس بوده است. کافی است یک بار دیگر گل های حساس و سه امتیازی اورونوف از جمله همین بازی آخر مقابل نساجی ( با وجود ده نفره شدن پرسپولیس) را در ذهن مرور کنید تا متوجه ارزش " تک تیرانداز" قرمزها شوید.


بند فسخ 500 هزار دلاری می تواند آب سردی بر پیکر تیم پرسپولیس در آستانه نقل و انتقالات تابستانی باشد درحالی که هواداران پرشمار این تیم تازه با ستاره ازبکستانی آشنا شده اند!

منبع: خبر ورزشی

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید