(ویدیو) رونمایی سایپا از چندین محصول جدید؛ تسلای چینی هم آمد

(ویدیو) رونمایی سایپا از چندین محصول جدید؛ تسلای چینی هم آمد

در نمایشگاه تحول صنعت خودرو سایپا از چندین محصول جدید رونمایی کرد.

کد خبر : ۱۶۲۰۵۰
بازدید : ۴۰

در نمایشگاه تحول صنعت خودرو که این روزها در تهران در حال برگزاری است جدید ترین محصولات شرکت های سایپا، ایران خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور، مدیران خودرو و برخی دیگر از  خودروسازان خصوصی در معرض نمایش قرار گفته است.

در این نمایشگاه شاهد حضور خودروهای برقی، هیبریدی و برخی از محصولات آینده شرکت های خودروساز داخلی هستیم.

سایپا در نمایشگاه امسال با محصولات زیادی را در معرض نمایش قرار داده که برخی از این خودروها با توجه همکاری نزدیک این شرکت با چانگان چین  مربوط به این برند خودروساز است که گویا بناست تا در آینده  از طریق سایپا وارد بازار ایران شوند.

1675817_932

1675815_632

خودروی برقی R9 و (EV-R)  SL 03 مربوط به برند دیپال از زیرمجموعه های برند چانگان که محصولات لوکس این شرکت را تولید می کند با توجه به متفاوت بودن چهره و شباهتی که در لوگو با تسلا دارد بیشترین توجه بازدید کنندگان از این غرفه را به خود اختصاص داده بود.

همچنین دو خودروی دیگری که در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو ارائه شده  محصولات SINOGOLD و EADO (محصول شرکت چانگان) است.از دیگر خودروهای برقی عرضه شده در این نمایشگاه خودرو E-star است که این خودرو توان پیمایش ۳۰۰ کیلومتر را داراست و یکی از خودروهای پرفروش برقی در کشور چین است. این خودرو  به صورت ویژه مناسب بانوان است.

1675813_586

همچنین در این نمایشگاه خودروهای سهند، شاهین اتوماتیک، ساینا دوگانه‌سوز، کوییکGX و اطلس، درحوزه داخلی و خودروهای وارداتی غیربرقی شامل DL5 و انواع چانگان‌های 15CS، 55CS و CS35 پلاس در معرض نمایش قرار گرفته است.

منبع: عصر ایران

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید