عکس های رسمی از فولکس واگن R

عکس های رسمی از فولکس واگن R

این هاچ بک خفن ۲ دیفرانسیل از یک پوشش آبی رنگ خاص بهره می برد تا طرحی که چند روز پیش در نسخه های کوچک تر منتشر شده بود، پنهان شود.

کد خبر : ۱۷۳۸۶۶
بازدید : ۸

فولکس واگن خط تولید گلف را در ابتدای هفته به روز کرد، اما عمداً این مدل برتر را کنار گذاشت.

به نقل از موتور۱، قبل از عرضه کامل که برای اواسط سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، اولین تصاویر رسمی R به نمایش درآمده است.

8

این هاچ بک خفن ۲ دیفرانسیل از یک پوشش آبی رنگ خاص بهره می برد تا طرحی که چند روز پیش در نسخه های کوچک تر منتشر شده بود، پنهان شود.

مطمئناً، تغییرات ظریفی در مدل R ایجاد شده، اما همچنان شباهت بسیاری به گلف دارد. سپر جلوی بهینه‌سازی شده دارای یک سنسور رادار در مرکز است که در مدل فعلی آن را نخواهید یافت.

9

مدل‌های کوچک‌تر البته به این سنسور مجهز هستند، از جمله مدل Mk۸.۵ مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها را برای سیستم‌های کمک راننده و ایمنی به ارمغان آورده است.

انصافاً این سنسور مثل یک انگشت شست دردناک بیرون زده، اما این ابزار سال‌هاست که در برخی خودروها وجود دارد.

10

در وولفسبورگ هیچ جزئیاتی در مورد نسخه جدید گلف به اشتراک گذاشته نمی شود. شکاف قدرت بین مدل های GTI و R با عرضه این فیس لیفت کاهش یافته است. قدرت این مدل دیفرانسیل جلو(GTI) ۲۰ اسب بخار افزایش یافته و در مجموع به ۲۶۱ اسب بخار افزایش داشته و این در حالی است که مدلR تا ۳۱۵اسب بخار قدرت دارد.

11

البته نباید فراموش کرد که اروپایی ها سال گذشته نسخه قدرتمندتر R ۳۳۳ را با قدرت ۳۲۸ اسب بخار تحویل گرفتند.

منبع: همشهری

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید