(تصاویر) تاکسی برقی جدید بازار ایران

(تصاویر) تاکسی برقی جدید بازار ایران

ایران خودرو لونا GRE را کنار دانگ‌فنگ E70 و فاو بستیون NAT برای حمل‌ونقل عمومی تولید می‌کند؛ این سدان الکتریکی که اولین بار نمایشگاه خودروی آلمان ۲۰۲۱ معرفی شد و عرضه آن ۲۰۲۲ آغاز شد، حاصل همکاری Mobilize از رنو و گروه چینی جینگلینگ موتورز است. لونا در بازارهای مختلف، با نام‌های دیگری چون جینگلینگ Yi یا JMC Yi عرضه می‌شود.

کد خبر : ۱۸۰۹۸۲
بازدید : ۶۵

تولید تاکسی برقی چینی توسط ایران خودرو آغاز شد و ظاهرا ایران خودرو، لونا GRE را کنار دانگ‌فنگ E70 و فاو بستیون NAT برای حمل‌ونقل عمومی تولید می‌کند.

براساس گزارش مجله خودرو، بر اساس گزارشات، ایران خودرو لونا GRE را کنار دانگ‌فنگ E70 و فاو بستیون NAT برای حمل‌ونقل عمومی تولید می‌کند؛ این سدان الکتریکی که اولین بار نمایشگاه خودروی آلمان ۲۰۲۱ معرفی شد و عرضه آن ۲۰۲۲ آغاز شد، حاصل همکاری Mobilize از رنو و گروه چینی جینگلینگ موتورز است. لونا در بازارهای مختلف، با نام‌های دیگری چون جینگلینگ Yi یا JMC Yi عرضه می‌شود.

101

102

این خودرو از نظر فنی داراری پیشرانه الکتریکی ۱۴۷ اسب ۲۲۵ نیوتن‌متر با باتری ۴۷ کیلووات ساعتی، برد ۴۰۰ کیلومتر است که با شارژر معمولی ۱۰ ساعته شارژ می‌شود. ابعاد لونا ۴۶۷۵×۱۸۳۵×۱۴۸۰ است. این محصول برقی وارداتی، با سه سال گارانتی یا ۱۰۰ هزار کیلومتر پیمایش عرضه می‌شود و باتری آن نیز دارای گارانتی شش ساله یا ۵۰۰ هزار کیلومتر پیمایش است.

103

104

دیگر ویژگی‌های این خودرو شامل دوربین و سنسور پارک عقب و جلو، کمک‌رسان استارت در سربالایی، پایش باد تایرها از جمله ویژگی‌های ایمنی خودرو می‌شود. همچنین در این خودرو دو کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو قرار داده شده و از سایر تجهیزات آن می‌توان به سنسور نور، ورود و استارت بدون کلید اشاره کرد.

105

106

107

108

109

منبع: خبرآنلاین

۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید