(ویدئو) مبارزه خدنگ با مار شاه کبرا

(ویدئو) مبارزه خدنگ با مار شاه کبرا

شاهد یک شاه مار کبرا و یک خدنگ هستیم که روبروی یکدیگر ایستاده اند. گویی هر دو تصمیم می‌گیرند چه کسی اول ضربه بزند. راوی به اشتراک می‌گذارد که در بسیاری از نقاط جهان، مار‌ها یکی از ترسناک‌ترین حیوانات نه تنها برای حیوانات بلکه انسان‌ها نیز هستند.

کد خبر : ۱۷۴۴۲۷
بازدید : ۳۶۶

در دنیای حیات وحش اندازه همیشه مهم نیست. خیلی وقت‌ها پیش آمده که هم انسان‌ها و هم حیوانات می‌توانند چیزی بزرگ‌تر از خودشان را بزنند. اگر به قلمرو حیوانات وحشی نگاه کنیم، اگرچه حیواناتی مانند شیرها به عنوان پادشاهان جنگل دیده می شوند، اما کوچکتر از طعمه هایی مانند گاومیش هستند که شکار می کنند. بیایید ببینیم این خدنگ کوچولو با چه اعتماد به نفسی برای مقابله با یک مار کبرا وارد عمل می شود.

مانگوس با شاه کبرا روبرو می شود

ویدیویی که در زیر منتشر شده است ما را به نبرد بین یک مار کبرا و یک خدنگ کوچک می برد. یک صفحه یوتیوب این ویدیو را با مشترکین خود به اشتراک گذاشت. آنها روزانه محتوای اخبار و سرگرمی های مختلف از جمله فیلم حیواناتی مانند پرندگان، میمون ها، کروکودیل ها، شیرها، گاومیش ها و مرغ ها را به اشتراک می گذارند.

شاه کبرا به خدنگ حمله می کند

با شروع ویدیو، ما شاهد یک شاه مار کبرا و یک خدنگ هستیم که روبروی یکدیگر ایستاده اند. گویی هر دو تصمیم می گیرند چه کسی اول ضربه بزند. راوی به اشتراک می‌گذارد که در بسیاری از نقاط جهان، مارها یکی از ترسناک‌ترین حیوانات نه تنها برای حیوانات  بلکه انسان‌ها نیز هستند.

علاوه بر ظاهر آنها که می تواند ترسناک باشد، کلینیک کلیولند اشاره می کند که ترس بسیاری از افراد از مارها از فرهنگ های بومی نشات گرفته شده است. بسیاری از داستان ها و باورهای فرهنگی در ایجاد اپن فوبیا نقش دارند. به عنوان مثال، مارها اغلب با دروغ، شر، وسوسه و بت پرستی مرتبط هستند.

با این حال، این خدنگ از این شاه مار کبرا نمی ترسد.  راوی به اشتراک می گذارد که مارها یکی از غذاهای مورد علاقه خدنگ ها هستند. خدنگ همراه علاوه بر مارها، پرندگان، پستانداران کوچک، حشرات، میوه ها و گیاهان را نیز می خورد.

منبع:رویداد 24

 

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید