(ویدئو) طراحی خانه ۲۸ متری برای خانواده ۵ نفره

(ویدئو) طراحی خانه ۲۸ متری برای خانواده ۵ نفره

این بار قرار است خانه‌ای ۲۸ متری را تماشا کنیم که پذیرای خانواده ۵ نفری است و تمام امکانات ضروری برای زندگی آرام را در خود جای داده است.

کد خبر : ۱۷۶۰۱۲
بازدید : ۳۸۶

زمانی که دنبال خانه برای خرید یا اجاره هستید فقط به متراژ و امکانات خانه فکر می‌کنید یا منطقه و دسترسی به آن هم برای شما مهم است؟ این بار قرار است خانه‌ای ۲۸ متری را تماشا کنیم که پذیرای خانواده پنج نفری است و تمام امکانات ضروری برای زندگی آرام را در خود جای داده است.

شاید تصور کردن خانه‌ای ۲۸ متری برای بسیاری از ما مشکل باشد، اما طراح داخلی این خانه با خلاقیتی که داشته هم از رنگ‌ها برای ایجاد محیطی شاد بهره گرفته است و هم مبلمان و تخت‌خواب را برای این فضای کوچک طراحی کرده است. طراحی خانه کوچک را در این فیلم ببینید.

در این خانه کوچک شما میز ناهارخوری ساده و کم‌جا، تخت‌خواب‌های دوطبقه برای تمام اعضا و کمد‌های کوچک، ولی پرجا را شاهد هستید. نکته مثبت این خانه این است که طراح سعی کرده نهایت استفاده را از فضای عمودی دیوار‌ها که اغلب بلااستفاده باقی می‌مانند، ببرد و فضایی مناسب برای نگه‌داشتن انواع وسایل اعضای خانواده ایجاد کند.

این خانه علی رغم فضای کوچکی که دارد در محلیه‌ای مناسب برای اعضای خانواده قرار دارد که دسترسی به مترو و وسایل حمل‌ونقل عمومی و دیگر امکانات شهری بسیار راحت است.

در واقع برای پدر و مادر این خانه، دسترسی به امکانات شهر نسبت به متراژ خانه در اولویت بالاتر بوده است که با یک بازسازی درست و اصولی جنبه منفی کوچک بودن خانه را هم تا حد زیادی کاهش داده‌اند.

منبع: رکنا

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید