(تصاویر) ۱۵ طراحی لباس برتر ابرقهرمانان هالیوود در تمام دوران

(تصاویر) ۱۵ طراحی لباس برتر ابرقهرمانان هالیوود در تمام دوران

در واقع، نمایش لباس مخصوص این ابرقهرمانان، اغلب یک لحظه مهم در فیلم است.

کد خبر : ۱۲۱۱۶۳
بازدید : ۶۸۳

فیلم‌های ابرقهرمانی بسیار محبوبند و بسیاری از آن‌ها بیش از یک میلیارد دلار درآمد داشته اند. اما ابرقهرمانان این فیلم‌ها را نمی‌توان بدون لباس‌های نمادینی که به تن دارند، تصور کرد.

در واقع، نمایش لباس مخصوص این ابرقهرمانان، اغلب یک لحظه مهم در فیلم است. در اینجا ۱۵ لباس این ابرقهرمانان ماندگار را با هم مرور می‌کنیم.

دردویل

۱۵. «دردویل»: مت مورداک در کودکی بینایی خود را از دست داد، اما ترکیب رنگی لباس دردویل زیبایی خاصی به آن داده است، شاخ‌های ظریف شیطانی روی کلاه او از ظرافت طراحی این لباس است.

ددپول

۱۴. «ددپول»: رنگ لباس و پوشیده بودن دماغ و دهان، این لباس را بیشتر شبیه به لباس کتاب‌های مصور کرده است؛ لباسی که سفیدی چشم‌های او را تشدید می‌کند.

تینا

۱۳. تینا در «جاودانگان»: در این فیلم، با اینکه که هر شخصیتی، فردیت و هویت خاص خود را داشت، لباس هایشان آن‌ها را متحد می‌کرد. لباس تینا با رنگی سرد، ادای احترامی به الهه یونانی آتنا است.

کاپیتان آمریکا

۱۲. «کاپیتان آمریکا»: لباس کاپیتان آمریکا اگرچه جذاب است، اما استفاده از نماد‌ها دلیل اصلی قرا گرفتن آن در این لیست است. البته سپر ویبرانیومی او نیز قابل توجه است.

دکتر استرنج

۱۱. «دکتر استرنج»: شنل یک عنصر اصلی در کمد لباس یک ابرقهرمان است، اما برای دکتر استرنج، این شنل ویژگی‌های منحصر به فر خود را دارد و به همین دلیل است که او در این لیست قرار گرفته است.

والکیری

۱۰. والکیری: در مصاحبه ای، طراح لباس زره والکیری گفت که آن‌ها این لباس را به صورت دیجیتالی چاپ کردند تا قابلیت ان را دداشته باشد به فردی که آن را پوشیده است بچسبد.

سوپرمن

۹. «سوپرمن»: هر نسخه‌ای از «سوپرمن» را ببینیم، اساس این لباس، یعنی "S" بزرگ روی سینه، رنگ‌های آبی و قرمز و شنل قرمز مواج آن همیشه یکسان است.

اسکارلت

۸. جادوگر اسکارلت: در طول فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی، «واندا» یک سیر واقعی داشته است. لباس‌های او همراه با او تکامل یافته‌اند، و زمانی که او در نهایت جادوگر اسکارلت شد، لباس او نیز ارتقا یافت.

مرد آهنی

۷. «مرد آهنی»: لباس مرد آهنی، لباسی است که کل دنیای سینمایی مارول را آغاز کرد. اصلاً راحت به نظر نمی‌رسد، اما مطمئناً جالب است.

آکوآمن

۶. «آکوامن»: فلس‌های طلایی و سبز لباس آکوامن، باعث شد این ترکیب رنگ جدید به علاقه مندی‌های طرفداران ابرقهرمان‌ها اضافه شود.

ثور

۵. «ثور»: این ظاهر ثور واقعا دوست داشتنی است. زرهی به سبک وایکینگ‌ها و رنگ نامتقارن آن، به شدت این لباس را منحصر به فرد کرده است.

بلک

۴. «بلک پنتر»: روث کارتر طراح این لباس گفته است: «من احساس کردم که آن مثلث هندسه مقدس آفریقا باعث می‌شود لباس او در نما‌های واید بر شخصیت ابرقهرمانی او تاکید داشته باشد، اما در نمای نزدیک، این الگوی زیبا را می‌بینید که با بسیاری از هنر‌های آفریقا سازگار است و او را به یک پادشاه آفریقایی تبدیل می‌کند.»

بتمن

۳. «بتمن»: لباس بتمن راه طولانی‌ای را پیموده است، که به وضوح در نسخه «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» تکامل آن قابل مشاهده است.

مرد عنکبوتی

۲. «مرد عنکبوتی»: لباس مرد عنکبوتی برای اینکه شبیه عنکبوت به نظر برسد، لوازم جانبی دارد، پا‌های فلزی لباس بخش ارتقا یافته این لباس است که آن را منحصر به کرده است.

شگفت انگیز

۱. «زن شگفت انگیز»: این لباس زن شگفت انگیز با لباس اصلی او کاملاً متفاوت است. رنگ طلایی یک سره و بال‌های جمع‌شونده، این لباس را شایسته قرار گرفتن در رتبه اول کرده است.

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید