چرا برخی اعتقاد دارند که ایلان ماسک پدر بیولوژیکی دختر امبر هرد است؟

چرا برخی اعتقاد دارند که ایلان ماسک پدر بیولوژیکی دختر امبر هرد است؟

اما آیا ممکن است که ایلان ماسک پدر بیولوژیکی دختر امبر هرد باشد؟

کد خبر : ۱۵۱۹۶۴
بازدید : ۶۰۹۹

زندگی امبر هرد از زمانی که به اسپانیا نقل مکان کرده دستخوش تغییرات شگفت انگیزی شده است. با وجود اینکه دو سال از بچه‌دار شدن او از طریق رحم اجاره‌ای می‌گذرد، سوالات درباره هویت پدر نوزاد و اینکه چرا هرد تصمیم گرفته آن را مخفی نگه دارد همچنان زیاد است؛ تا جایی که عده‌ای آن را به رابطه این بازیگر با ایلان ماسک ربط می‌دهند. اما آیا ممکن است که ایلان ماسک پدر بیولوژیکی دختر امبر هرد باشد؟

دختری که زندگی هرد را تغییر داد

امبر هرد در جولای ۲۰۲۱ در اینستاگرام خود خبر غافلگیرکننده‌ای به طرفدارانش داد. او پس از سه ماه دخترش، اونا پیچ هرد را به دنیا معرفی کرد و خبر مادرشدنش را به اشتراک گذاشت.

965534_3391540_Amber-Heard-daughter3_updates

هرد در آن زمان نوشت: «از اینکه این خبر را با شما به اشتراک می‌گذارم بسیار هیجان‌زده‌ام. چهار سال پیش تصمیم گرفتم که بچه‌دار شوم و می‌خواستم این کار را مطابق با شرایط خودم انجام دهم. بخشی از من می‌خواهد مطمئن باشد که زندگی خصوصی‌ام به کسی ربطی ندارد. همچنین متوجهم که ماهیت شغلم این‌طور ایجاب می‌کند که کنترل این موضوع را به دست بگیرم.» او ادامه داد: «دختر من در ۸ آوریل ۲۰۲۱ متولد شد. نام او اونا پیچ هرد است. او آغازِ باقیِ زندگی من است.»

3b56385ac4b7c2001b6be98a2d

آنچه این خبر را به‌طور ویژه‌ای کنجکاوی برانگیز کرد این واقعیت بود که هرد برای آنکه به استقبال دخترش برود، روش رحم جایگزین را انتخاب کرده بود. این موضوع باعث شکل‌گیری گمانه‌زنی‌ها و بحث‌های فراوانی شد.

هرد از زمان ترک هالیوود، به همراه دخترش در اسپانیا اقامت دارد و زندگی جدید خود در این کشور را دوست دارد. او می‌گوید: «من اسپانیا را خیلی دوست دارم. امیدوارم بتوانم اینجا بمانم. اینجا زندگی کردن را دوست دارم.»

13cbd2311754c10d04e44c762c658104-754x394-1

شایعات درباره اینکه ایلان ماسک پدر بیولوژیکی دختر هرد است

بسیاری از مردم و کاربران شبکه های اجتماعی همچنان در تلاشند که بفهمند پدر بیولوژیک دختر هرد کیست و برخی حدس می‌زنند که آن فرد ممکن است ایلان ماسک باشد که مدتی با هرد در رابطه بود.

داستان عاشقانه هرد و ماسک در اواخر دهه ۲۰۱۰ رسانه‌ای شد و فراز و نشیب‌های زیادی داشت که همواره تیتر خبرگزاری ها بود. هنگامی که در سال ۲۰۱۶، درست پس از پایان طلاق هرد از جانی دپ، این دو رابطه خود را علنی کردند، طرفدارانشان بسیار شوکه شدند.

0733fbef-65a7-4214-9bd0-8fd7314b71d7_15e9608b

به گفته یک منبع نزدیک به آنها، رابطه هرد و ماسک احتمالا فراتر از یک رابطه عاشقانه معمولی است و احتمالا کارآفرین میلیاردر پدر بیولوژیکی دختر هرد است. این منبع ناشناس ادعا می‌کند که سرنخ‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد ماسک ممکن است در لقاح دختر امبر هرد کمک کرده باشد که این موضوع او را به پدر بیولوژیکی این کودک تبدیل می‌کند.

در حالی که هنوز سوالات بی‌جواب زیادی وجود دارد، یک چیز کاملا روشن است. اولویت اصلی امبر هرد دخترش است و به نظر می‌رسد که این بازیگر تمام توانش را به کار گرفته تا بهترین مادری باشد که می‌تواند.

منبع: روزیاتو

۱۱
وبگردی
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید