جدایی شوکه کننده هیو جکمن و همسرش بعد از ۳ دهه زندگی مشترک و ۲ فرزند

جدایی شوکه کننده هیو جکمن و همسرش بعد از ۳ دهه زندگی مشترک و ۲ فرزند

هیو جکمن و دبورا لی فورنس جمعه هفته گذشته به طور رسمی خبر جدایی‌شان را اعلام کرده‌اند.

کد خبر : ۱۵۲۴۲۷
بازدید : ۵۳۹

به گفته یکی از منابع نزدیک به هیو جکمن و همسرش دبورا لی فورنس، اعتصاب نویسندگان به اختلافات این زوج و جداییشان دامن‌ زده است.

این زوج استرالیایی که صاحب دو فرزند، اسکار ۲۳ ساله و آوا ۱۸ ساله هستند؛ جمعه هفته گذشته در بیانیه‌ای مشترک اعلام کرده‌اند که پس از حدود ۳۰ سال زندگی مشترک، در حال جدایی هستند.

دوران قرنطینه کووید ۱۹ رابطه آن‌ها را تحت فشار قرار داده و علیرغم تلاش این زوج برای ادامه زندگی مشترکشان، تصمیم گرفته‌اند که به صورت دوستانه از هم جدا شوند.

11

یک منبع آگاه در این باره گفته است: «آن‌ها برای همیشه به خاطر فرزندانشان با هم در ارتباط خواهند بود. اما طی چند سال گذشته، عشقی که به یکدیگر داشته‌اند، تبدیل به دوستی شده و قرنطینه به هیچ وجه به روابطشان کمکی نکرده است. آن‌ها برای حل مشکلشان تلاش کرده‌اند ولی موفق نشدند.»

«اعتصابات نویسندگان و هنرپیشگان هم هیچ کمکی نکرده و آن‌ها را در مخمصه‌ای مثل دوران کووید قرار داده است.

12

به اعتقاد هیو هیچ چیز مثل قبل هیجان‌انگیز نیست و دب نیز نگرانی‌ها و افکار مشابهی داشته و جدایی بهترین گزینه است. آن‌ها هرگز در مورد یکدیگر بدگویی نخواهند کرد و این سرنوشت را پذیرفته‌اند.»

یکی از نمایندگان جکمن تأیید کرده که کووید و اعتصاب نویسندگان بر روابط آن‌ها تأثیر گذاشته است.

هیو جکمن و دبورا لی فورنس جمعه هفته گذشته به طور رسمی خبر جدایی‌شان را اعلام کرده‌اند.

13

آن‌ها در بیانیه‌ای مشترک گفته‌اند: «ما نزدیک به ۳ دهه تجربه ازدواجی شگفت‌انگیز و عاشقانه را داشته‌ایم. اکنون مسیر ما در حال تغییر بوده و تصمیم گرفته‌ایم که از هم جدا شویم تا رشد فردی خود را دنبال کنیم. خانواده بالاترین اولویتمان بوده و خواهد بود. ما فصل بعدی زندگی‌مان را با قدردانی، عشق و مهربانی شروع می‌کنیم.»

منبع: روزیاتو

۱
وبگردی
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید