(ویدیو) رقص دیدنی آنتونی هاپکینز ۸۵ ساله در حال آماده کردن یک غذای ایتالیایی

(ویدیو) رقص دیدنی آنتونی هاپکینز ۸۵ ساله در حال آماده کردن یک غذای ایتالیایی

آنتونی هاپکینز ۸۵ ساله در حالیکه در آشپزخانه مشغول آماده کردن غذا بود، آن روی دیگر شخصیتش را با انجام کمی رقص رومبا در ویدیویی که در صفحات تیک‌تاک و اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، نشان داد.

کد خبر : ۱۶۱۵۴۷
بازدید : ۱۱۳۴

سِر آنتونی هاپکینز ۸۵ ساله، یکی از مشهورترین و پرکارترین بازیگران بریتانیا است که برای بازی های جذابش روی صحنه و بر پرده سینما طی هفت دهه گذشته شناخته می شود.

اما روز یکشنبه، در حالی که در آشپزخانه مشغول آماده کردن غذا بود، آن روی دیگر شخصیت آنتونی هاپکینز را با انجام کمی رقص رومبا در ویدیویی که در صفحات تیک‌تاک و اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، نشان داد.

1-44 (1)_6_11zon

این بازیگر اهل ولز، بین گاز و جزیره آشپزخانه ایستاده بود که بلافاصله وارد نسخه پرانرژی خود شد، با دست‌ها و بازوهایی که تقریباً در ارتفاع سینه تکان می‌خوردند، در حالی که بدنش را به سمت چپ حرکت می‌داد.

2-40_5_11zon

با توجه به مواد اولیه ای که روی جزیره آشپزخانه دیده می شود، به نظر می‌رسد هاپکینز مشغول آماده کردن و پختن غذایی ایتالیایی است.

مردی که سه بار نقش قاتل زنجیره‌ای و آدمخوار دکتر هانیبال لکتر را در دوران پربار حرفه‌ای‌اش بازی کرده، در لحظاتی پر از شور با موسیقی کلاسیکی که پخش می شود، می رقصد.

 

4-42_4_11zon

در ابتدای ویدیو، خواننده می‌خواند: «یک انچیلادا (نوعی غذا) با ماهی باکالا امتحان کن، هِی گومبا، رومبا رقصیدنت را دوست دارم» و سِر آنتونی هاپکینز به حرکاتش ادامه می‌دهد.

سِر آنتونی که در سال ۱۹۹۳ توسط ملکه الیزابت دوم برای خدماتش به عنوان شوالیه مفتخر شده بود، پس از رقصیدن با آهنگ لبخند زد، سپس مستقیم به دوربین نگاه کرد و از آشپزخانه خارج شد.

این بازیگر اسطوره ای ۸۵ ساله در توضح این پست نوشت: «هِی گومبا، رومبا رقصیدنم را دوست داری؟ حال و هوای یکشنبه.»

با توجه به تمام نظرات مثبتی که ویدیو دریافت کرد، به نظر می‌رسد رقص آنتونی هاپکینز در آشپزخانه برای بسیاری از طرفدارانش در شبکه های اجتماعی مورد پسند واقع شده است.

6-20_3_11zon

عباراتی مانند «دوستت دارم»، «بهترین بازیگر دنیا» و «دلم شاد شد»، خلاصه‌ای از نظرات بسیاری از افرادی است که درباره ویدیوی رقص انتونی هاپکینز در آشپزخانه نظر داده‌اند.

در حالی که بسیاری از طرفداران فقط با چند کلمه ساده درباره اینکه چقدر شاد شده‌اند، احساسات خود را بیان کردند، برخی از ۳.۲ میلیون فالوور تیک‌تاک او پیشنهاداتی داشتند.

کاربری با اشاره به برنامه استنلی توچی: در جستجوی ایتالیا نوشت: «واقعا نیاز دارم که آنتونی هاپکینز و استنلی توچی را با هم در آشپزخانه و در حال صحبت درباره غذای ایتالیایی ببینم.»

شخص دیگری نوشت: «چیزی بهتر از رقصیدن هنگام آشپزی وجود ندارد»، در حالی که بسیاری دیگر نیز با جملاتی مانند: «وای، سِر آنتونی هاپکینز! چقدر خوب می رقصی!» رقص او را تحسین کردند.

7-19_2_11zon

البته، نظرات بسیاری نیز بودند که به مشهورترین نقش او اشاره می‌کردند: «اوه خدای من! هرگز فکر نمی‌کردم دکتر لکتر اینگونه رفتار کند!»

هاپکینز نقش دکتر هانیبال لکتر را اولین بار در فیلم ترسناک و موفق سکوت بره‌ها (۱۹۹۱) و سپس دوباره در هانیبال (۲۰۰۱) و اژدهای سرخ (۲۰۰۲) بازی کرد.

8-13_1_11zon

آهنگی که در ویدیو پخش می‌شود، Mambo Italiano، در سال ۱۹۵۴ توسط باب مریل برای رزماری کلونی نوشته شده بود و به نظر می‌رسد انتخاب هاپکینز برای پخش این آهنگ در حین آشپزی غذای ایتالیایی کاملاً درست بوده است.

در ویدیوی او، مقداری پاستا روی کابینت قرار دارد و بطری‌ای که به نظر می‌رسد روغن زیتون باشد و از ملزومات اصلی‌ غذای ایتالیایی‌ است، دیده می شود.

منبع: روزیاتو

۰
نظرات بینندگان
سایر رسانه ها
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید