امیدهای دریافت جایزه اسکار بازیگری امسال را بشناسید

امیدهای دریافت جایزه اسکار بازیگری امسال را بشناسید

«هالیوود ریپورتر» فهرستی از بازیگرانی که فیلم‌های‌شان در گیشه موفق بوده، در جشنواره‌ها درخشیده‌اند و نظر منتقدان را جلب کرده‌اند به عنوان امیدهای اصلی اسکار امسال منتشر کرده است. از گزارش «هالیوود ریپورتر»، ۸ فیلمی را معرفی کرده‌ایم که امید بیشتری به درخشیدن بازیگران‌شان در شب مراسم اسکار وجود دارد.

کد خبر : ۱۶۱۸۰۴
بازدید : ۲۴۱

از میان فیلم‌هایی که امسال دیده‌اید فکر می‌کنید کدام بازیگران لایق گرفتن اسکار هستند؟ «هالیوود ریپورتر» فهرست مفصلی از بازیگران امیدوار به دریافت اسکار را منتشر کرده که از میان آنها ۸ فیلمی را که بازی‌های‌شان مورد توجه تماشاگران ایرانی هم قرار گرفته معرفی کرده‌ایم.

 با نزدیک شدن به فصل جوایز اسکار، حدس‌وگمان‌ها درباره بازیگرانی که ممکن است امسال با مجسمه طلایی اسکار به خانه برگردند شروع می‌شود. «هالیوود ریپورتر» فهرستی از بازیگرانی که فیلم‌های‌شان در گیشه موفق بوده، در جشنواره‌ها درخشیده‌اند و نظر منتقدان را جلب کرده‌اند به عنوان امیدهای اصلی اسکار امسال منتشر کرده است.

از گزارش «هالیوود ریپورتر»، ۸ فیلمی را معرفی کرده‌ایم که امید بیشتری به درخشیدن بازیگران‌شان در شب مراسم اسکار وجود دارد.

4929764

ایر

مت دیمون در درام ورزشی زندگی‌نامه‌ای «ایر» ساخته دوست قدیمی‌اش، بن افلک، در نقش سانی واکارو، مدیر اجرایی کمپانی «نایک»، تلاش می‌کند تا با مایکل جردن، ستاره بسکتبال، قراردادی بزرگ امضا کند. ویولا دیویس نیز در «ایر» در نقش مادر مایکل جردن بازی‌ای تأمل‌انگیزی ارائه کرده است.

4929765

استروید سیتی

فیلم آخر وس اندرسون جشنواره دیگری از سبک برای تماشاست. گروهی از بازیگران همیشگی او همچون جِیسون شوارتزمن، لیو شریبر، تیلدا سوینتن و جفری رایت و بازیگرانی مثل اسکارلت یوهانسون و تام هنکس که در این فیلم برای اولین‌بار با اندرسون همکاری کرده‌اند، می‌توانند نامزد دریافت جایزه باشند.

4929766

باربی

گرتا گرویگ تاکنون سه بار نامزد اسکار شده و امسال پرفروش‌ترین فیلم سال، «باربی»، را ساخت. مارگو رابی که از تهیه‌کنندگان فیلم هم بود، در این فیلم نقش عروسک باربی را بازی می‌کند که وقتی مرز میان دنیای عروسک‌ها و دنیای واقعی از میان می‌رود، دچار بحران هویت می‌شود. بازی رایان گاسلینگ در نقش کِن هم ممکن است سومین نامزدی اسکار را برای‌اش به ارمغان آورد.

4929767

فِراری

آدام درایور، نامزد دو جایزه اسکار، در درام زندگی‌نامه‌ای «فِراری» ساخته مایکل مان نقش انزو فراری، بنیان‌گذار کارخانه ایتالیایی خودروهای مسابقه‌ای، را بازی می‌کند. پنه‌لوپه کروز، برنده جایزه اسکار، نقش لورا، همسر و شریک تجاری فراری، را بازی می‌کند که از بابت از دست دادن جایگاهش در کمپانی نگران است.

4929768

قاتلان ماه کامل

«قاتلان ماه کامل»، حماسه سه‌ساعته مارتین اسکورسیزی که بر اساس ناداستان تحسین‌شده دیوید گرن ساخته شده، به بررسی «حکمرانی وحشت» می‌پردازد که در آن اعضای قبیله اوسیج به طور سیستماتیک به قتل رسیدند تا همسایگان سفیدپوست‌شان بتوانند کنترل حقوق نفتی خود را به دست بگیرند. نقش‌های لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو ـــ دو همکار قدیمی اسکورسیزی ـــ و لیلی گلداستون در مرکز داستان قرار دارد.

4929769

استاد

بردلی کوپر در آخرین تجربه کارگردانی‌اش، «استاد»، در نقش آهنگساز و رهبر نامی ارکستر، لئونارد برنشتاین، ظاهر شده که کارنامه برنشتاین را از نگاه همسر بازیگرش، فلیسیا مونته‌آلگره (با بازی کری مولیگان) بررسی می‌کند. با اینکه ممکن است کوپر نقش اصلی را ایفا کند، این مولیگان است که در مرکز درام قرار دارد.

4929774

مِی دسامبر

«مِی دسامبر» پنجمین همکاری جولین مور با تاد هِینز است و داستان بازیگر زنی (با بازی ناتالی پورتمن) را بازگوی می‌کند که برای ایفای نقش زنی دیگر (با بازی جولین مور) که داستانی شوکه‌کننده دارد، سفری تحقیقاتی را شروع می‌کند. داستان شوکه‌کننده درباره مردی است که در بچگی قربانی آزار و اذیت شده و حالا در اواخر دهه ۳۰ سالگی‌اش پدر سه فرزند است.

4929775

ناپلئون

«ناپلئون» ساخته ریدلی اسکات و با بازی خواکین فونیکس یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های امسال است. این درام زندگی‌نامه‌ای ـــ حماسی به ظهور ناپلئون بناپارت رهبر فرانسه می‌پردازد و البته روابط پرنوسان و پرکشمکش او با همسرش، شاهدخت ژوزفین، با بازی بازیگر نامزد جایزه اسکار ونسا کربی، را به تصویر می‌کشد.

منبع: همشهری

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید