(تصاویر) تغییر چهره وحید شیخ زاده بازیگر خردسال سریال آبادانی ها پس از 32 سال

(تصاویر) تغییر چهره وحید شیخ زاده بازیگر خردسال سریال آبادانی ها پس از 32 سال

در این بخش بیوگرافی وحید شیخ زاده و تصاویری ز او و همسر و فرزندش را مشاهده کنید. با مجله ماهمراه باشید.

کد خبر : ۱۸۰۶۲۰
بازدید : ۳۹۹۷

وحید شیخ زاده متولد بهمن ۱۳۶۱ در تهران بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس کامپیوتر و عکاسی می باشد، از بازیگری در تلویزیون شروع کرد سپس مجری شد و همزمان با گرفتن گوهینامه ازدواج کرد و حالا یک پسر نیز دارد. در این بخش بیوگرافی وحید شیخ زاده و تصاویری ز او و همسر و فرزندش را مشاهده کنید. با مجله ماهمراه باشید.

خانواده

وحید سومین فرزند از شش فرزند خانواده می باشد. یک خواهر و برادر بزرگتر و سه برادر کوچکتر از خود دارد، سعید شیخ زاده مشهورترین آنها بازیگر و دوبلور است، فرید و نوید هم به اندازه انگشتان یک دست تجربه بازیگری کردند.

وحید-شیخ-زاده-و-برادرش

شروع بازیگری

بصورت جدی فعالیت بازیگری را کنار برادر بزرگترش سعید در سال ۱۳۷۰ وقتی تنها ۹ سال داشت با سریال آبادانی ها به کارگردانی کیانوش عیاری شروع کرد.

سپس سال ۷۳ در فیلم بیقرار، سال ۷۴ فیلم شاخ و در ادامه فیلم های جاده و حامی بازی کرد تا اینکه بعد از مدتی دوری از سینما دوباره از سال ۱۳۸۱ به بازیگری بازگشت.

ازدواج در ۱۸ سالگی

وحید شیخ زاده در سال ۱۳۷۹ وقتی ۱۸ ساله بود عاشق شد. این عشق در نهایت منجر به ازدواج با دختر مورد علاقه اش خانم شیما صاحب جمعی شد، حاصل این زندگی هم تنها یک پسر بنام سایمان متواد سال ۹۳ می باشد. شیما صاحب جمعی متولد سال ۱۳۶۱ است، رشته تحصیلی اش گرافیک است و در حال حاضر در یک سالن زیبایی مشغول به کار میکاپ است.

وحید-شیخ-زاده-و-همسرش

وحید شیخ زاده و همسرش

وحید-شیخ-زاده-و-فرزندش

وحید شیخ زاده و فرزندش

وحید-شیخ-زاده-و-پسرش

فعالیت در موسیقی

آقای شیخ زاده دستی در موسیقی نیز دارد. گیتار می زند، کمی پیانو بلد است و با ساز ملودیکا هم توانایی اجرا دارد، او حتی با یکی از دوستان آهنگسازش آلبومی را آماده کرد که به دلایلی منتشر نشد.

پرسپولیسی

این بازیگر که تجربه های متفاوی از جمله اجرای برنامه مستند حمایت دریا را نیز دارد از معدود بازیگرانی است که علاقه خود به پرسپولیس را پنهان نمی کند.

وحید-شیخ-زاده1

کارهای مشترک با برادر

کلا من و برادرم سعید، سه کار مشترک داریم، سریال شیخ مفید در سال ۷۳، سریال بازی پنهان سال ۷۹ و آبادانی ها هم اولین فیلمی بود که بازی کردم.

باجناق رضا شاهرودی

به شدت علاقه به ورزش دارم، چون باجناق رضا شاهرودی فوتبالیست اسبق پرسپولیس و تیم ملی هستم و اگر فرصت باشد هر روز با او برای ورزش می روم. در کنار این ورزش علاقه شدیدی به بیلیارد و اسنوکر دارم.

منبع: گفتنی

۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید