پس از مرگ بروس لی، چه بر سر همسر و فرزندانش آمد؛ عکس هایی که تا به حال از او ندیدید!

پس از مرگ بروس لی، چه بر سر همسر و فرزندانش آمد؛ عکس هایی که تا به حال از او ندیدید!

در این بخش پاسخ این سوال که (بعد از مرگ بروس چه بر سر خانواده اش آمد؟) را داده ایم و تصاویری دیده نشده از همسر و فرزندان بروس لی ئ همچنین سرنوشت خانواده بروس لی منتشر نموده ایم.

کد خبر : ۱۸۰۷۳۱
بازدید : ۲۱۱۸

سرنوشت خانواده بروس لی: بروس لی، شناخته‌ شده‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین رزمی‌کار تاریخ است که در طول زندگی خود، فیلم‌های جاودانه‌ای به جا گذاشت. با گذشت سال ها از مرگ مشکوک بروسلی هنوز نامش به عنوان یکی از بزرگترین استادان رزمی کار شنیده می شود و فیلم های او پربازدید است.

یکی از سوالات پر تکرار علاقمندان به هنرهای رزمی درباره خانواده و همسر و فرزند بازیگر فیلم «اژدها وارد می‌شود»، است. در این بخش پاسخ این سوال که (بعد از مرگ بروس چه بر سر خانواده اش آمد؟) را داده ایم و تصاویری دیده نشده از همسر و فرزندان بروس لی ئ همچنین سرنوشت خانواده بروس لی منتشر نموده ایم.

سرنوشت خانواده بروس لی

لی جن فان مشهور به بروس لی بازیگر مطرح چینی-آمریکایی و اسطوره هنرهای رزمی، در 27 نوامبر سال1940 در سانفرانسیسکو کالیفرنیا متولد شد.

پدرش لی هو چون خواننده اپرا چینی و مادرش کاتولیکش گریس هو از چینیهای آلمانی تبار بود وقتی بروس لی، سه ماه داشت، والدینش به هنگ کنگ برگشتند و بروس لی در هنگ کنگ بزرگ شد. او فرزند چهارم خانواده بود و دو برادر و دو خواهر داشت.

سرنوشت-خانواده-بروس-لی-4

همسر بروسلی کیست و کجاست

حقایق مرموز درباره بروس لی, بروسلی در سال 1956 با همکلاسی خود بنام لیندا آشنا شد و ازدواج کرد، لیندا لی کدول همسر بروسلی هنرپیشه و استاد هنرهای رزمی و آموزگار اهل ایالات متحده آمریکا است، او کتاب بروس لی:مردی که فقط من شناختم را نوشت که بر اساس آن فیلم اژدها:داستان بروس لی ساخته شد.

سرنوشت-خانواده-بروس-لی-1

مرگ مشکوک پسر بروسلی

بروس لی و لیندا صاحب یک پسر بنام براندون و یک دختر بنام شاتون شدند. هر دو فرزند بروسلی و همسرش وارد عرصه ی رزمی و هنر بازیگری شدند. برندون پسر بروس لی رزمی کار و هنرپیشه، متولد 1 فوریهٔ 1965 – 31 مارس 1993 بود که در هنگام فیلمبرداری فیلم کلاغ بر اثر ضرب گلوله کشته شد.

ماجرا بدین صورت بود که پس از شلیک گلوله توسط یکی از بازیگران و اتمام فیلمبرداری، الکس پرویاس (کارگردان فیلم) دستور کات می‌دهد اما برندون زخمی شده و از جا بر نمی خیزد و به بیمارستان منتقل شده و فوت می کند. برخی افراد مرگ برندون را بسیار مشکوک دانسته و معتقدند که مرگ او عمدی بوده اما دادگاه به تصادفی بودن مرگ او رای داده است. آرامگاه برندون در سیاتل، واشینگتن می‌باشد.

سرنوشت-خانواده-بروس-لی-2

دختر و نوه بروسلی

حقایق مرموز درباره بروس لی، شانون ایمری لی دختر بروس لی و لیندا نیز رزمی کار، هنرپیشه و از بازرگان زن اهل ایالات متحده آمریکا است که متولد 19 آوریل 1969 می باشد، او در سال 1994 با آنتونی لان کیسلر ازدواج کرد و یک دختر به نام “Wren” دارد.

سرنوشت-خانواده-بروس-لی-5

بروس لی چگونه بازیگر شد؟

بروس لی از 13 سالگی زیر نظر استاد ییپ من فنون گونگ فو را یاد گرفت و سپس مدتی بعد بوکس غربی و شمشیر بازی غربی را فرا گفت و در مسابقات قهرمانی بوکس شرکت کرد و قهرمان سه دوره قبل را در همان راند اول ناک اوت کرد و قهرمان شد.او در پایان 18 سالگی برای ادامه تحصیل به آمریکا مهاجرت کرد و دو سال بعد از ورود به آمریکا شروع به تدریس هنرهای رزمی به غیر چینی ها کرد و دو مدرسه آموزش هنرهای رزمی نیز افتتاح نمود.

بروس در زمان کودکی به واسطه پدرش تجربه چندین بازیگری در نقش کودک در فیلم و سریال های هنگ کنگی را داشت، او در سال 1964 بعد از شرکت در مسابقات کاراته نمایشی مورد توجه یک کارگردان قرار گرفت و در سریال زنبور سبز سال 1966 بازی کرد و سپس در فیلم های رئیس بزرگ، ضربه نهایی، راه اژدها و بازی بزرگ و… ایفای نقش کرد و رکورد فروش تاریخ هنگ کنگ را شکست.

مرگ بروسلی

حقایق مرموز درباره بروس لی، بروسلی در 20 ژوئیه 1973 بعد از یک خواب عمیق به کما رفت و تلاش پزشکان برای احیای او بی نتیحه ماند و درگذشت، مرگ بروسلی شایعات زیادی را بر زبان ها انداخت و عده ای مرگ بروسلی را مشکوک و عده ای علت مرگ او را مصرف بیش از حد داروی کورتیزون جهت تسکین درد ناشی از بیماری فتق دیسک بین مهره ای می دانستند. دانشمندان و پژهشگران، اختلال عملکرد کبد را به عنوان دلیل مرگ بروسلی معرفی کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند مصرف زیاد آب باعث هیپوناترمی ادم مغزی (تورم مغزی) شده و منجر به اختلال در عملکرد کبد شده است.

سرنوشت-خانواده-بروس-لی-3

به گفته محققان، عدم توانایی دفع آب کافی می‌تواند عواقب مرگباری را به همراه داشته باشد و این پژوهش علمی نشان می‌دهد که علت مرگ بروسلی همین موضوع بوده است.

منبع: چشمک

۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید