(عکس) تغییر دیدنی چهره نوزاد فیلم دو نفر و نصفی در 33 سالگی؛ بیوگرافی پریسا اکبرنژاد

(عکس) تغییر دیدنی چهره نوزاد فیلم دو نفر و نصفی در 33 سالگی؛ بیوگرافی پریسا اکبرنژاد

پریسا اکبرنژاد، بازیگر، تئاتر و سینما و تلویزیون است. او که با بازی در فیلم دو نفر و نصفی در نقش نوزاد به نام پریسا به شهرت رسید، حالا کمتر در عرصه ی بازیگری دیده شده است و در حال حاضر هیچگونه فعالیتی در زمینه هنرپیشگی ندارد و سال ها پیش از ایران مهاجرت کرده است

کد خبر : ۱۸۱۰۷۳
بازدید : ۴۱۶۸۶

بیوگرافی پریسا اکبرنژاد: این بازیگر سینما و تلویزیون  متولد 1369 در تهران است. وی در فیلم دو نفر و نصفی، نقش نوزاد فیلم را بازی کرده است. دو نفر و نصفی محصول سال 1370 ایران است.

بیوگرافی پریسا اکبرنژاد

پریسا اکبرنژاد، بازیگر، تئاتر و سینما و تلویزیون است. او که با بازی در فیلم دو نفر و نصفی در نقش نوزاد به نام پریسا به شهرت رسید، حالا کمتر در عرصه ی بازیگری دیده شده است و در حال حاضر هیچگونه فعالیتی در زمینه هنرپیشگی ندارد و سال ها پیش از ایران مهاجرت کرده است و در حال حاضر در ایران زندگی نمی کند.از پریسا اکبر نژاد به عنوان اولین بازیگر کودک ۱۱ ماهه سینمای ایران یاد می شود.

تغییر-چهره-بازیگر-خر3

پریسا اکبرنژاد بازیگری را از 11 ماهگی شروع کرده و اولین بار در سال 1370 با بازی در فیلم “دو نفر و نصفی” بر پرده نقره ای سینما دیده شد. او باوجود محبوبیتی که به دست آورد ، پس از آن در هیچ فیلم و سریال دیگری دیده نشد و گویا خانواده اش علاقه چندانی به حضور او در سینما و بازیگری نداشتند. او هم اکنون به شغل دیگری مشغول است و در خارج از کشور زندگی می کند.

خانم اکبرنژاد چند سال پیش ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل می باشد.

فیلم دو نفر و نصفی

حتما شما فیلم نوستالژیک دو نفر و نصفی را دیده‌اید. در این فیلم سینمایی فرامرز قریبیان و علیرضا خمسه به طور کاملا اتفاقی دختر ۱۱ ماهه‌‌ای را مقابل در خانه خود پیدا می‌کنند و برای مدتی مسئول نگهداری او می‌شوند. پریسا اکبرنژاد، همان نوزاد و کودک است که در سال ۷۰ مقابل دوربین یدالله صمدی رفت و در یادها و ذهن مردم ماندگار شد.

ohGo

شخصی اصلی این فیلم نوزاد ۱۱ ماهه ای است که نقش آن را پریسا اکبر نژاد در کنار بازیگرانی همچون علیرضا خمسه، فرامرز قریبیان، آتنه فقیه نصیری، لوریک میناسیان، اکبر دودکار، اصغر زمانی، فرخ لقا هوشمند، محرم بسیم و ….بازی کرده.

عکس های جدید پریسا اکبرنژاد

تغییر-چهره-بازیگر-خر1-177

پریسا-اکبرنژاد-بازیگر-دو-نفر-و-نصفی2

منبع: گفتنی

۴۹
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید