سلبریتی های هالیوودی که نمی دانستید از یک خانواده ثروتمند هستند

سلبریتی های هالیوودی که نمی دانستید از یک خانواده ثروتمند هستند

گرچه ستاره های تراز اول هالیوود حالا همگی به یک اندازه ی موفق اند، اما پیشینه ی همه ی آن ها یکسان نیست و برخی از آن ها از یک خانواده ی ثروتمند بوده اند.

کد خبر : ۱۸۱۴۱۸
بازدید : ۱۱۳۰۸

هیچ دستورالعمل ثابت و مشخصی برای دستیابی به موفقیت که همه ی افراد دنیا بتوانند از آن استفاده کنند وجود ندارد. برخی مجبورند مسیر خودشان را تا رسیدن به قله بسازند، اما برخی هم در این راه حمایت می شوند، حمایتی که می تواند به شکل مالی، داشتن روابط یا برخورداری از والدین بانفوذ باشد. این امر درمورد سلبریتی های هالیوودی هم صدق می کند. گرچه ستاره های تراز اول هالیوود حالا همگی به یک اندازه ی موفق اند، اما پیشینه ی همه ی آن ها یکسان نیست و برخی از آن ها از یک خانواده ی ثروتمند بوده اند.

آدام لوین

5293995ff8b0c38c94e2990f08

آدام لوین مجبور به کار شبانه روزی و به این در و آن در زدن برای امرار معاش نبوده. پدر او مؤسس فروشگاه زنجیره ای لباس M. Fredric در آمریکا است. با این حال، لوین در دوران مدرسه تصمیم گرفت مسیر متفاوتی را در پیش بگیرد. او با دوستان خود یکی گروه موسیقی به نام Kara’s Flowers به راه انداخت و در یکی از اجراهای همین گروه بود که یک تهیه کننده به استعداد لوین پی برد.

کارا دلوین

d32e6853fb923ca3f05d276adb

مادربزرگ کارا دلوین، مدل مشهور و موفق دستیار شخصی پرنسس مارگارت، خواهر الیزابت دوم، ملکه ی فقید انگلیس بوده.

تیلور سوییفت

85fc1c5682928bae34b0e0f0bf

در خانواده ی تیلور سوییفت نسل های متعددی از افراد موفق داشته اند. جد پدری سوییفت در اوایل قرن نوزدهم تاجری مشهور در فیلادلفیا بوده و مادربزرگ سوییفت هم خواننده ی اپرا بوده. وقتی سوییفت در ۹ سالگی به موسیقی و تئاتر علاقمند شد، والدینش هر چه در توان داشتند برای سرمایه گذاری روی استعداد او کردند. آن ها سوییفت را برای شرکت در کلاس های خوانندگی و بازیگری از فیلادلفیا به نیویورک بردند و وقتی از سوییفت برای داشتن اجرا دعوت شد، به او اجازه دادند درسش را در خانه ادامه دهد تا لطمه ای به حرفه ی آینده اش وارد نشود.

ادوارد نورتون

3ed43d539fabf79a8dab9e6bdf

پدربزرگ ادوارد نورتون در دهه ی ۱۹۳۰ یک شرکت اعطای وام تأسیس کرد که درآمد آن برای تأمین چندین نسل از خانواده اش کافی بود. با این حال، نورتون مستقل و خودکفا بزرگ شد و تصمیم گرفت به جای کار در تجارت خانوادگی شان، بازیگر شود. او به نیویورک نقل مکان کرد که در آنجا هیچ آشنایی نداشت و برای امرار معاش شغل های عجیبی را تجربه کرد، تا اینکه بالاخره توانست اولین نقشش را در یک نمایش بگیرد.

آریانا گرانده

4edf37586fa513ade4e88df8b8

در حالی که بسیاری از موزیسین ها مجبورند سال ها سخت تلاش کنند تا بالاخره بتوانند در برابر جمعیت زیادی اجرا داشته باشند، این امر برای آریانا گرانده بسیار ساده تر بوده است. او وقتی ۸ ساله بود، در استادیومی در جریان بازی یک تیم هاکی در فلوریدا در مقابل جمعیت آهنگی را اجرا کرده بود. او فرزند خانواده ای از تاجران موفق است که از طرفداران پر و پاقرص آن تیم هاکی بودند.

جیک جیلنهال

20ca7d5a9c852ac08762ca46c3-1

جیک جیلنهال فرزند یکی از خانواده های هالیوود است. پدر او کارگردان، مادرش نویسنده و خواهرش نیز بازیگر است. به علاوه، او در میان اشراف زاده ها بزرگ شده است. تمام خانواده ی او از اشراف زادگان سوئد هستند. جیلنهال از ۱۰ سالگی در صنعت سینما بوده و وقتی ۱۷ ساله بود اولین نقش اصلی اش را در فیلم «October Sky گرفت.

لانا دل ری

1e3db756e18a4531d59859d15a

لانا دل ری بارها مورد حملات نشریات زرد قرار گرفته است. این نشریات مدعی هستند پدر دل ری میلیونر و حامی مالی تمام و کمال فعالیت موسیقی دخترش است و او به لطف ثروت پدرش توانسته به موفقیت دست یابد. با این حال، همکاران دل ری این ادعا را رد کرده اند. آن ها می گویند درست است که دل ری در خانواده ای ثروتمند در محله ی منهتن ِ نیویورک متولد شده، اما والدینش از خواست او برای رفتن به دنبال خوانندگی حمایت نکردند.

آنجلینا جولی

e032b250d089a388a6b3ed7bb6

اقوام آنجلینا جولی همگی سلبریتی اند. او در یک خانواده ی بازیگر متولد شد و عمویش، چیپ تیلور، خواننده و آهنگسازی شناخته شده است. فعالیت بازیگری جولی با فیلم Lookin’ to Get Out آغاز کرد که به واسطه ی پدرش فرصت بازی در این فیلم را پیدا کرد. به گفته ی جولی، مادرش عشق به سینما را در او ایجاد کرد اما این پدرش بود که او را وارد هالیوود کرد.

منبع: روزیاتو

۱۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید