(تصاویر) منصور نصیری، بازیگر نقش امجدی سریال زیر خاکی در دنیای واقعی

 (تصاویر) منصور نصیری، بازیگر نقش امجدی سریال زیر خاکی در دنیای واقعی

یکی از بازیگران سریال زیرخاکی 5 که این روزها نقش او در کنار نقش فریبرز، پررنگ تر دیده می شود، منصور نصیر در نقش امجدی زیرخاکی است

کد خبر : ۱۸۲۳۰۲
بازدید : ۱۷۴۵

امجدی زیر خاکی: یکی از بازیگران سریال زیرخاکی 5 که این روزها نقش او در کنار نقش فریبرز، پررنگ تر دیده می شود، منصور نصیر در نقش امجدی زیرخاکی است که به دلیل دوستی با فرهاد، ناچارا باید چالش های بودن در کنار فریبرز را تحمل کند. با بیشتر دیده شدن این بازیگر در سریال زیرخاکی، علاقه کاربران به شناخت هر چه بیشتر او و اطلاع از زندگی شخصی اش قطعا افزایش پیدا می کند و دیدن عکس همسر و خانواده این بازیگر مرد ایرانی، جذابیت بیشتری خواهد داشت از این رو سری زدیم به صفحه اینستاگرام منصور نصیر تا پاسخی برای عکس همسر و یا عشق زندگی بیابیم و در میان تصاویر، به عکسی رسیدیم که میتوان صاحب آن را اولین عشق این بازیگر خطاب کرد؛ چراکه به جرات اولین عشق هر انسانی، مادر و پدر اوست که در ادامه این مطلب فرهنگ و هنر، این بازیگر را در کنارشان می بینیم.

منصور-نصیری-و-مادرش

مختصر بیوگرافی منصور نصیری بازیگر

امجدی زیر خاکی، منصور نصیری که بیشتر ما او را با نقش امجدی در زیرخاکی می شناسیم، جزو بازیگران دهه شصتی بوده و متولد سال 1366 در تهران است. شغل او پیش از ورود به دنیای بازیگری، مرتبط به هنر نبود ولی بدلیل علاقه به این حرفه، کارمندی را کنار گذاشت و در حال حاضر در غالب یک کارگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مشغول فعالیت است.

منصور-نصیری-و-پدرش

ازدواج و همسر منصور نصیری

درمورد ازدواج و همسر منصور نصیری هیچ اطلاعاتی توسط شخص این بازیگر و در صفحه رسمی اش منتشر نشده است و نمیتوان با اطمینان مجرد یا متاهل بودنش را عنوان کرد.

فیلم های منصور نصیری

امجدی زیر خاکی، بازیگر نقش امجدی سریال زیرخاکی، بجز این سریال در چند فیلم و سریال دیگر همچون، مسیح، پسر مریم، منصور، متری شش و نیم، ماهرخ، قهوه ترک و سیاوش به ایفای نقش پرداخته است.

منبع: چشمک

۳
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید