هادی چوپان چگونه دل آرنولد را برد؟

هادی چوپان چگونه دل آرنولد را برد؟

هادی چوپان امسال هم ورزشکار محبوب مردم ایران بود و باز هم مزد تلاش بی‌توقف، تمرین‌های سخت همیشگی و دوری از خانواده را به بهترین شکل ممکن گرفت.

کد خبر : ۱۸۲۶۳۰
بازدید : ۳۲۷

ویژه ورزش ایران درسال 1402 بدون هیچ شک و تردیدی، هادی چوبان بود. گرگ ایرانی باز هم به جمع بهترین‌های مسترالمپیا راه پیدا کرد و بین 5نفر آخر قرار گرفت.

هادی انتظار داشت برای دومین سال متوالی، مجسمه باارزش مسترالمپیا را به دست بیاورد اما در نهایت پشت هم باشگاهی‌اش درک لانسفورد ماند و نفر دوم شد. حتی دوم شدن در چنین رقابتی در سطح جهان، یک دستاورد خارق‌العاده به نظر می‌رسد اما اتفاقاتی که روی آن سکو برای هادی رخ داد، خیلی درخشان نبود. او به شدت عصبانی به نظر می‌رسید و به همین خاطر حتی تا پایان مراسم روی سکوی بازی‌ها نماند و خیلی زود جدا شد.

هادی باور داشت که باید قهرمان می‌شد و از تصمیم نهایی داورها اصلا راضی به نظر نمی‌رسید. شاید اگر سال با همین اتفاقات برای هادی تمام می‌شد، او قطعا از خودش ناراضی بود اما این ستاره در همین سال، در رقابت بین‌المللی آرنولدکلاسیک هم شرکت کرد و با اختلاف زیادی، نفر اول این مسابقه‌ها شد. از همان اولین روز حضور هادی در این رقابت‌ها، آرنولد علاقه ویژه‌ای به ژست‌های او پیدا کرده است. برای اولین بار در تاریخ، چهره‌ای از آسیا نفر اول آرنولدکلاسیک شد و جایزه بزرگ 300 هزار دلاری را از آن خودش کرد. جایزه‌ای که قرار است سال آینده به 500 هزار دلار برسد.

هادی امسال هم ورزشکار محبوب مردم ایران بود و باز هم مزد تلاش بی‌توقف، تمرین‌های سخت همیشگی و دوری از خانواده را به بهترین شکل ممکن گرفت. هادی یکی از معدود چهره‌های ورزش ایران است که در سطح دنیا نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. طرفدارانی که هر وقت با این ستاره روبرو می‌شوند، تواضع بیش از حد او آنها را شگفت‌زده می‌کند.

منبع: همشهری

۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید