فاطمه الطافی بازیگر نقش سارا در هفت سر اژدها کیست؟

 فاطمه الطافی بازیگر نقش سارا در هفت سر اژدها کیست؟

بازیگر تازه کار تئاتر سینما و تلویزیون که با مجموعه هفت سر اژدها به تلویزیون معرفی شده در این سریال در نقش سارا بازی کرده است.

کد خبر : ۱۸۲۹۴۱
بازدید : ۸۰۲۸

فاطمه الطافی بعد از بازی در نمایش های لسه در برزخ , خلسه در برزخ ۲ و زیپ سینما را با فیلم سینمایی آبی روشن به کارگردانی بابک لطفی خواجه پاشا تجربه کرده و اکنون در سریال هفت سر اژدها به کارگردانی ابوالقاسم طالبی بازی کرده است.

بازیگر تازه کار تئاتر سینما و تلویزیون که با مجموعه هفت سر اژدها به تلویزیون معرفی شده در این سریال در نقش سارا بازی کرده است.

بیوگرافی فاطمه الطافی

فاطمه الطافی با نام ری را کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و در نمایش زیپ بازی کرده و از زندگی شخصی و تولد این بازیگر جوان اطلاعاتی در دست نیست و بعد از تئاتر در تلویزیون بازی کرده است.

نمایش های خلسه در برزخ , خلسه در برزخ ۲ , زیپ از کارهای این بازیگر جوان می باشد که آینده ای روشن در انتظار وی می باشد.

فاطمه+الطافی+بازیگر+نقش+سارا+در+هفت+سر+اژدها+کیست؟_11

بازیگر نمایش خلسه در برزخ ۲

نمایشنامه‌خوانی «خلسه در برزخ ۲» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا ‌علیرحیمی ‌(حمید ‌هیام) می باشد و امید ‌رهبر، اکرم صادقیان، مهدی ‌توکلی ‌نیا، فاطمه الطافی، حدیث صارم پور، نسترن باقرزاده، مائده آتین، مهسا کواشی، عاطفه بردیا، فاطمه ‌فتحی، آدریانا علیرحیمی، سپیده قاسمی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

فاطمه+99الطافی+بازیگر+نقش+سارا+در+هفت+سر+اژدها+کیست؟_10

سریال «هفت سر اژدها» یا طلاق

«هفت سر اژدها» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و با حضور بازیگران مختلفی در فضای اجتماعی تهیه و تولید شده است.

اسم ابتدایی سریال «طلاق» بود که برخلاف آنچه از عنوان «طلاق» در ذهن متبادر می‌ شود، به مسایل خانوادگی نمی‌پردازد و قصه یک درام اجتماعی و سیاسی است که به مفاسد اقتصادی ورود کرده است. در نهایت عنوان سریال به «هفت سر اژدها» تغییر پیدا کرد.

888_9_11zon

موضوع سریال «هفت سر اژدها» که این روزها به آنتن نزدیک شده است درباره مفاسد اقتصادی و مسائل بحث برانگیزی است که در قالب یک درام سیاسی تولید شده است.

777_8_11zon

با تماشای تیزری که ازاین سریال منتشرشده نیز می توان فضای پر تب وتاب قصه، به روز بودن آن وهمچنین حضورچهره هایی را دید که قطعا درزمان پخش می تواند مخاطبان را با خودهمراه کند. یکی ازاین چهره ها حمید صفت است که پیش ازاین مخاطبان او رابه عنوان خواننده می شناختند.

45_7_11zon

البته به نظر می رسد ایفاگر یکی ازنقش های اصلی که یک آقازاده با نام سلطان خواه است را مجید واشقانی بر عهده دارد. این بازیگر راتا امروز در سریال هایی مثل برادر، ماتادور، انقلاب زیبا، میکائیل، مسیر انحرافی و…دیده ایم. وی همچنین درقامت مجری اجرای برنامه «ایران بین» در شبکه نسیم را هم تجربه کرده است.

564_6_11zon

حال ممکن است برای مخاطبان این سوال شکل بگیرد که سریال طلاق حتما به پرونده طلاق زوجین می‌پردازد. اما بر خلاف آنچه از عنوان «طلاق» در ذهن متبادر می‌شود، این سریال به مسائل خانوادگی نمی‌پردازد و موضوع داستان درباره مسائل اجتماعی بحث‌برانگیز و یک درام سیاسی است که به مفاسد اقتصادی می‌ پردازد.

44567_5_11zon

در حالی که هر یک از عوامل مشغول کاری هستند، فرصتی کوتاه فراهم می‌شود تا با کارگردان و بازیگر حاضر در صحنه سریال گپ و گفت کوتاه داشته باشیم. ابوالقاسم طالبی کارگردان سریال می‌گوید: تاکنون ۸۰ درصد از صحنه‌ها جلوی دوربین رفته است.

دغدغه ساخت سریال طلاق به هفت تا هشت سال قبل برمی‌گردد که علاقه‌مند بودم سریالی درباره فساد بسازم. چون همان طور که فساد وجود دارد، مبارزه با فساد هم وجود دارد. به هر حال عواملی نقش دارند که یک شبکه فساد شکل می‌گیرد.

3899889_4_11zon

بنابراین ما در سریال طلاق به این موضوع می‌ پردازیم. هنوز زمان پخش و شبکه سریال مشخص نیست. معتقدم سریال طلاق هنگام پخش باید مورد حمایت قرار بگیرد، زیرا هنگام پخش به برخی جاها برمی‌ خورد. همچنین قبل از تولید سریال با علما و مراجع هم صحبت کردم و زمان زیادی برای نگارش قصه گذاشتم. سه سال هم است که کار می‌کنیم.

فاطمه الطافی بازیگر نقش سارا درباره نقشش این طور بیان می‌کند: من نقش یک دختر ایرانی به نام سارا را بازی می‌کنم که مستقل است. قبل از بازی در سریال طلاق تجربه بازی در چند اثر را داشتم اما در سریال طلاق نقش محوری را دارم.

329999_3_11zon

نقش سارا را دور از خودم نمی‌بینم. زیرا سارا نماینده یک دختر ایرانی است. در جامعه امروز متاسفانه برخی حرمت‌ها و حریم‌ها از بین رفته است و چه خوب که این موارد را یادآوری کنیم.

بازیگر فیلم سینمایی آبی روشن

کارگردان آبی روشن بابک لطفی خواجه پاشا است و تهیه‌کننده هم حسین میری. فیلمنامه این فیلم را امیر ابیلی و داوود گنجوی نوشته‌اند. در ادامه بیوگرافی فاطمه الطافی وی در این فیلم بازی کرده است.

1213_2_11zon

بازیگر اصلی این فیلم مهران احمدی است که مرتضی امینی تبار، بازیگر جوان سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با مهران احمدی همبازی است. مهران غفوریان، سارا حاتمی، روح‌الله زمانی، علی‌اکبر اصانلو و کاظم هژیرآزاد دیگر بازیگران فیلم  هستند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: کشف یک فیروزه‌ی کمیاب زندگی یونس که صاحب معدن، معتمد و بزرگ شهر است را وارد مسیر مخاطره‌ آمیزی می‌ کند.

منبع: افکار

۴
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید