(تصاویر) سلما مصری بازیگر فیلم بازمانده کنار همسران پیشین و کنونی اش در 66 سالگی

(تصاویر) سلما مصری بازیگر فیلم بازمانده کنار همسران پیشین و کنونی اش در 66 سالگی

در این مطلب بیوگرافی سلما المصری و تصاویر جدید خانوادگی او را مشاهده کنید. با مجله ما همراه باشید.

کد خبر : ۱۸۳۵۴۲
بازدید : ۱۴۸۵

سلما مصری در ۱۸ ژانویه ۱۹۵۸ میلادی در سوریه به دنیا آمد. او به خاطر علاقه به بازیگری، شغل وکالت را کنار گذاشت، سلما المصری به دوران طلایی درام سوریه تعلق دارد. بازی سلما مصری در نقش سفیه در فیلم بازمانده باعث شهرت وی شد. در این مطلب بیوگرافی سلما المصری و تصاویر جدید خانوادگی او را مشاهده کنید. با مجله ما همراه باشید.

بیوگرافی سلما مصری

در سال ۲۰۰۵ میلادی در جشنواره بین المللی سینمای سوریه، مراسم بزرگداشتی برای او برگزار کردند. سلما در ۳۴ سالگی همسر خود که کارگردانی به نام شکیب غنا بود را از دست داد و بیوه شد.

سلما-مصری7

شوهر اول سلما مصری

او دو پسر به نام‌های هانی و دانی دارد که یکی از آنها کارگردان و دیگری بیزینس‌من است.

سلما-مصری6

پسران سلما مصری

ازدواج دوم سلما نیز شکست خورد و او در سال ۱۹۹۵ میلادی از همسر دومش جدا شد.

سلما-مصری4

شوهر دوم سلما مصری که از هم جدا شدند

صحبت های سلما مصری درباره سریال بازمانده

سلما-مصری5

سلما مصری سابقه حضور در فیلم “بازمانده” را به عنوان بازیگر در کارنامه هنری خود دارد. «سلما المصری» درباره حس خودش درباره حضورش در فیلم «بازمانده» خصوصا یکی از صحنه‌های فیلم که پشت قطار مانده و آیه‌الکرسی را زمزمه می‌کند گفت: این فیلم حدود 22 سال پیش ساخته شد، آن موقع آقای داد وقتی سناریو را به من داد گفت: کدام نقش را دوست داری بازی کنی؟

سلما-مصری2

من نقش «سفیه» را انتخاب کردم که آقای داد گفتند سن شما برای این نقش کم است و شما علاوه بر سن، همچنین از لحاظ فیزیکی هم مناسب این نقش نیستید. که با اصرار من به این نتیجه رسیدیم که با گریم سنگین و تمرین های بدنی طاقت‌فرسا می‌توانیم به این تولید برسیم، که همین‌طور هم شد. بسیار آن روزها به من سخت گذشت ولی تجربه شیرینی بود.

سلما-مصری1

سلما مصری و نوه اش

بازیگر فلم بازمانده همچنین ادامه داد: درباره آن صحنه ایستگاه قطار باید بگویم: قرائت آیه‌الکرسی در آن صحنه را خودم به مرحوم آقای داد پیشنهاد دادم، همان طور که به ایشان هم گفته بودم ما برای حفظ خودمان و فرزندانمان این آیه را زیاد می‌خوانیم؛ که ایشان هم قبول کردند و پذیرفتند. در واقع خوشحال بودم نقش زنی را بازی می‌کنم که خودش را برای یک کودک مظلوم قربانی و فدا می‌کند.

منبع: گفتنی

۱
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید