عکس های شخصی و جالب حسین طیبی، فوق ستاره تیم فوتسال ایران

عکس های شخصی و جالب حسین طیبی، فوق ستاره تیم فوتسال ایران

حسین طیبی متولد ۷ مهر ۱۳۶۷ در نیشابور، فوتسالیست است. با ۱۷۷ سانتی متر قد گرانقیمت ترین بازیکن فوتسال ایران و لژیونر است از فوتبال به فوتسال و تیم ملی آمد و در روسیه و بعد در قزاقستان بازی کرده است. او حالا بازیکن پالما اسپانیا می باشد.

کد خبر : ۱۸۶۶۵۹
بازدید : ۲۶۷

حسین طیبی قمصری؛ (زاده ۲۹ سپتامبر ۱۹۸۸) بازیکن فوتسال اهل ایران است که برای پالما اسپانیا و تیم ملی ایران بازی می‌کند طیبی درحال حاضر کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران می باشد.

بیوگرافی حسین طیبی قمصری

حسین طیبی متولد ۷ مهر ۱۳۶۷ در نیشابور، فوتسالیست است. با ۱۷۷ سانتی متر قد گرانقیمت ترین بازیکن فوتسال ایران و لژیونر است از فوتبال به فوتسال و تیم ملی آمد و در روسیه و بعد در قزاقستان بازی کرده است. او حالا بازیکن پالما اسپانیا می باشد.

141

ازدواج

حسین طیبی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

با افتخار مشهدی ام

به مشهدی بودم افتخارم می کنم و همیشه و همه جا گفته ام. حتی در خارج از کشور هم هنوز شماره تلفن همراهم با پیش شماره ۰۹۱۵ را تغییر نداده ام، این شماره رو نوعی از اصالتم می دانم و مطمئنم سال ها هم بگذرد عوض نخواهم کرد.

142

شروع فوتسال

خدا من را به فوتسال آورد. ۱۷ ساله بودم و عاشق فوتبال، یک روز برای بازی با تیم جوانان علم و ادب مشهد به سالن فوتسال رفتم و از شانس ما حسین شمس سرمربی فوتسال هم که اشتباها دو ساعت زودتر به سالن آمده بودی بازی ام را دید.

بعد از بازی به من گفت اگر به فوتسال بیای قطعا پیشرفت می کنی، سپس با برادرم صحبت کرد و من در تمرینات علم و ادب شرکت کردم و عضو این تیم شد.

ورود به تیم ملی

در سال ۱۳۸۶ وقتی ۱۹ ساله بود توسط ژوراندیرو سرمربی وقت امید فوتسال به تیم ملی دعوت شد و یکسال بعد توسط حسین شمس به تیم بزرگسالان رفت.

143

مدیون حسین شمس هستم

حسین شمس مربی بود که من را به فوتسال معرفی کرد و خودم را مدیون او می‌ دانم. خدا را شکر توانستم در چند سال اخیر هم جایگاه خودم را در تیم ملی پیدا کنم.

بازی در لیگ ایران

حسین طیبی از سال ۸۴ تا ۸۹ در تیم علم و ادب مشهد بازی کرد سپس از سال ۸۹ تا ۹۱ در تیم فولاد ماهان اصفهان و سپس سال ۹۲ چند ماه در گیتی پسند بازی کرد.

لژیونری از روسیه تا قزاقستان

طیبی در تیر ۹۲ با قرار خوبی به تیم نوریل روسیه پیوست گفته می شود آن زمان برای هر فصل ۴۰۰ – ۵۰۰ میلیون می گرفت سپس از سال ۹۵ در باشگاه غیرت قزاقستان بازی می کند.

قهرمانی با پالما در جام باشگاه‌های اروپا

در دیدار فینال، پالما اسپانیا، مقابل اسپورتینگ پرتغال قرار گرفت و با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی این تیم به مقام قهرمانی دست یافت.

144

گلزن برتر

طیبی در جام ملت های ۲۰۱۴ فوتسال آسیا با ۱۵ گل، در صدر جدول برترین گلزنان قرار گرفت، او در سال ۲۰۱۸ مجددا با ۱۴ گل بعنوان آقای گل جام ملت های آسیا رسید.

جزو 5 فوتسالیست برتر جهان

در معرفی برترین‌ های سال ۲۰۱۸ فوتسال جهان از سوی فوتسال پلنت، حسین طیبی موفق شد برای دومین سال متوالی در رده پنجم برترین بازیکن قرار بگیرد. او نخستین فوتسالیست ایرانی است که به این مهم رسیده است.

145

آرزوی بازی در بارسلونا

آرزویم بازی در تیم فوتسال بارسلونا است. طرفدار رئال مادرید هستم اما چون رئال فوتسال ندارد دوست دارم در بارسلونا بازی کنم، این باشگاه چندین سال است بعنوان بهترین باشگان جهان معرفی می شود.

منبع: گفتنی

۳
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید