(تصاویر) رابطه نزدیک و خاص تام کروز با پسر «وفادار» ۲۹ ساله اش

(تصاویر) رابطه نزدیک و خاص تام کروز با پسر «وفادار» ۲۹ ساله اش

کانر کروز، پسری که تام کروز در طول ازدواجش با نیکول کیدمن در دهه ۱۹۹۰ به فرزندی قبول کرد، اکنون ۲۹ ساله بوده و گفته شده که به پدرش «به طرز باورنکردنی» وفادار است.

کد خبر : ۱۸۷۶۴۸
بازدید : ۸۵

هرچه کارنامه کاری تام کروز قوی‌تر شده و به عنوان یکی از موفق‌ترین بازیگران تاریخ شناخته می‌شود، او همیشه می‌تواند روی حمایت های بی‌پایان یکی از اعضای خانواده خود حساب کند.

کانر کروز، پسری که تام کروز در طول ازدواجش با نیکول کیدمن در دهه ۱۹۹۰ به فرزندی قبول کرد، اکنون ۲۹ ساله بوده و گفته شده که به پدرش «به طرز باورنکردنی» وفادار است.

زمانی که ستاره سری فیلم های ماموریت غیرممکن (Mission Impossible) در سال گذشته جدیدترین فیلم این مجموعه را در شهر نیویورک تبلیغ کرد، کانر و همچنین خواهرش لی آن او را همراهی کردند.

21

کانر که اکنون در فلوریدا زندگی می کند، به نظر می رسد که زمان زیادی را با پدرش می گذراند و گفته شده که پس از طلاق تام از نیکول در سال ۲۰۰۱، زندگی با تام را انتخاب کرده است. او و خواهرش ایزابلا ۳۱ ساله، در کلیسای مورد انتقاد ساینتولوژی بزرگ شدند.

از آنجایی که کانر و بلا رابطه نزدیکی با تام دارند، گمان می‌رود که در روابط این دو خواهر و برادر با مادرشان شکافی وجود داشته باشد؛ زیرا آن ها از سال ۲۰۰۷ در انظار عمومی با کیدمن دیده نشده‌اند.

به طور کلی، کانر و بلا زندگی نسبتاً آرامی دارند. اما کانر اغلب با پدرش دیده شده و او را در تورهای تبلیغاتی اش در سراسر جهان همراهی می کند.

22

به نظر می رسد که کانر، زندگی خصوصی خود را در فلوریدا، در خانه ای در جامعه ساینتولوژی می گذراند.

یک منبع نزدیک قبلاً به مجله PEOPLE گفته بود که او زندگی «ساده ای» دارد.

    کانر در خانه خود در یک جامعه ساینتولوژی زندگی می کند. او با ماهیگیری خرج خود را در می آورد. دوستان زیادی دارد و به نظر می رسد که بسیار دوست‌داشتنی است.

23

به نظر می رسد که کانر به ماهیگیری در اعماق دریا علاقه زیادی دارد و اغلب عکس هایی را در اکانت اینستاگرام خود منتشر می کند و با افتخار صید روز خود را در قایق به نمایش می گذارد.

در سال ۲۰۱۶، کانر در مصاحبه ای گفت که در دوران کودکی، او و والدینش اغلب به ماهیگیری می‌رفتند.

    من از کودکی این فرصت را داشتم که به دور دنیا سفر کنم و اکنون خوشحالم که به واسطه کارم دور دنیا را می گردم.

گلف بازی کردن، یکی دیگر از سرگرمی های محبوب کانر است.

24

به نظر می رسد که علایق اصلی این جوان ۲۹ ساله با زندگی او در یک شهر ساحلی در فلوریدا مرتبط است، زیرا او از منابع طبیعی اطراف خود بیشترین استفاده را می کند.

کانر در سال ۲۰۲۱ یک اکانت در اینستاگرام به نام Connor’s Meat Shack را راه‌اندازی کرد که در آن آشپزی و روند پخت گوشت را به نمایش می گذاشت.

با توجه به بیوگرافی این حساب کاربری، کانر در آشپزی با «واگیو، بریسکت، همبرگر، مرغ و دنده» مهارت دارد.

کانر برای بیش از دو سال، بین سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴، در این اکانت پستی منتشر نکرد. با این حال، او هشت هفته پیش عکسی از دنده‌های باربیکیو را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشت.

25

    ما هنوز در حال آشپزی هستیم!!

هنگامی که به سبک زندگی متواضعانه کانر در فلوریدا نگاه می کنیم، می توان فراموش کرد که او پسر یکی از مشهورترین مردان جهان است.

با این حال او همچنان به پدرش تام بسیار نزدیک است و تابستان سال ۲۰۲۳ در انظار عمومی در کنار این ستاره هالیوودی دیده شده است.

در ماه ژوئیه سال ۲۰۲۳، کانر در کنار عمه اش (خواهر تام کروز)، لی آن دیده شد که در طول تور تبلیغاتی جدیدترین فیلم ماموریت غیرممکن در نیویورک تام را همراهی می‌کردند.

عکس هایی از کانر و پدرش به صورت جداگانه در شهر هنگام رفتن به تئاتر AMC منتشر شد.

در تصویری دیگر، این جوان ۲۹ ساله با خواهرش بلا که اکنون ۳۱ ساله است و با همسرش در لندن زندگی می کند، دیده می شود.

کانر اغلب عکس‌هایی از دوران کودکی خود و بلا را در اینستاگرام منتشر کرده و رابطه خود با خواهرش را مانند «رفقایی قدیمی» توصیف می کند.

26

در مورد رابطه کانر با مادرش نیکول کیدمن، به نظر می رسد که او در انظار عمومی با مادرش ارتباط برقرار نکرده و کیدمن را در اینستاگرام دنبال نمی کند.

طبق گزارش ها، اگرچه حضانت مشترک فرزندان کیدمن و کروز در توافق طلاق به آنها واگذار شده بود، کانر و بلا در نهایت تصمیم گرفتند با پدرشان زندگی کنند و از اعضای جامعه ساینتولوژی باقی بمانند.

در آخر هفته گذشته، به نیکول کیدمن که اکنون ۵۶ سال دارد، جایزه یک عمر دستاورد هنری انستیتو فیلم آمریکا اعطا شد.

در حالی که بلا یک پست اینستاگرامی در مورد این جایزه را لایک کرد، کانر افتخار مادرش را به صورت عمومی تأیید نکرد.

علیرغم شکاف گزارش‌شده میان نیکول و فرزندان بزرگش (چیزی که کانر و بلا آن را انکار می کنند)، این بازیگر قبلاً از عشق «بی قید و شرط» خود به دو فرزندش صحبت کرده است.

منبع: روزیاتو

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید