(تصاویر) بدل نقی معمولی در سریال پایتخت؛ صحنه های خطرناک را این بدلکار انجام داد

(تصاویر) بدل نقی معمولی در سریال پایتخت؛ صحنه های خطرناک را این بدلکار انجام داد

ریال پایتخت 5 با حضور سید تقی حسینی به جای محسن تنابنده به عنوان بدلکار او برای صحنه های اکشن به کار گرفته شد.

کد خبر : ۱۸۷۹۶۱
بازدید : ۳۴۲۶

بدل نقی معمولی در سریال پایتخت: سید تقی حسینی مربی و پدیده ای از سیزده آبان شهر ری که نقش بدل نقی معمولی را در فنون کشتی براستی عالی ایفا کرد. سریال پایتخت 5 با حضور سید تقی حسینی به جای محسن تنابنده به عنوان بدلکار او برای صحنه های اکشن به کار گرفته شد. در ادامه تصاویر جالبی را از بدل محسن تنابنده مشاهده می کنید. 

تصاویر بدل نقی معمولی در سریال پایتخت

داستان پنجمین فصل سریال پایتخت درباره سفر خانواده نقی معمولی به ترکیه است که با ماجراهای فراوانی همراه است. در این سفر وقتی خانواده نقی سوار بالن میشوند با رخداد حوادثی بالن به سمت دریا میرود و با فراز و نشیب های زیاد این خانواده به سوریه میرسند و در آن با دختری که قبلا عضو داعش بوده آشنا میشوند و این شروع ماجراهایی تازه برای آنها است.

بدل-نقی-معمولی-2

سریال پایتخت 5

پایتخت ۵ نام فصل پنجم از مجموعهٔ تلویزیونیِ پایتخت است که در نوروز ۱۳۹۷ از شبکهٔ ۱ سیما پخش شد. این مجموعه تلویزیونی با کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی محسن تنابنده و نویسندگی خشایار الوند و امیرحسین قاسمی ساخته شده‌ است.

بدل-نقی-معمولی-1

پایتخت ۵ برنده جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین سریال از هجدهمین جشنواره حافظ شد. این فصل از این سریال همچنین به عنوان بهترین مجموعه تلویزیونی نوروزی (از نگاه مردم) در نظرسنجی صدا و سیما انتخاب شد. همچنین این مجموعه تلویزیونی اولین مجموعه تلویزیونی بود که به صورت همزمان از دو شبکه یک و تماشا پخش شد.

منبع:گفتنی

۱۳
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید