(تصاویر) بانو جمی سریال امپراطور دریا در 56 سالگی

(تصاویر) بانو جمی سریال امپراطور دریا در 56 سالگی

چه شی را بازیگر نقش بانو جمی: چه شی را به انگلیسی: Chae Shi-ra متود ۲۵ ژوئن ۱۹۶۸ در سئول بازیگر در کره جنوبی است و 55 سال سن دارد . او به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی امپراتور دریا شناخته شد.

کد خبر : ۱۸۸۴۶۰
بازدید : ۳۰۶۳۰

چه شی را بازیگر نقش بانو جمی: چه شی را به انگلیسی: Chae Shi-ra متود ۲۵ ژوئن ۱۹۶۸ در سئول بازیگر در کره جنوبی است و 55 سال سن دارد . او به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی امپراتور دریا شناخته شد. این سریال در تابستان 86 از شبکه سوم سیما پخش شد.

عکس های جدید چه شی را بازیگر نقش بانو جمی

47

در ادامه عکس هایی از این خانوم بازیگر در 56 سالگی و دوران پیری اش می بینید که باورتان نمی شود خودش باشد! چرا که هنوز استایل جوان و بسیار شیکی دارد و انگار نه انگار این خانوم این قدر مسن است:

48

49

سریال امپراطور دریا

امپراتور دریا (به کره‌ای: 해신) نام مجموعه تلویزیونی حماسی است که در سال ۲۰۰۴ میلادی از شبکه کی‌بی‌اس۲ کره‌ جنوبی پخش شد. این سریال درباره زندگی ژنرالی شیلایی به نام جانگ بوگو ساخته شده‌است.

داستان مجموعه تلویزیونی دربارهٔ برده‌ای به نام گونگ بوک است که به همراه دوستش جانگ نیون سختی‌های زیادی را متحمل می‌شود. دزدان دریایی پدرش را می‌کشند.

بعدها او تحت تعلیم فردی به نام یوم جانگ قرار می‌گیرد و پس از آمادگی نسبی در هنرهای رزمی، در مسابقات انتخابی محافظان بانو جمی شرکت می‌کند. بانو جمی از اشراف‌زادگان و ثروتمندان به حساب می‌آید و یک تاجر سیاست‌مدار است.

سرانجام گونگ بوک به عنوان محافظ بانو جمی به استخدام وی در می‌آید. گونگ بوک عاشق دختری به نام جانگ هوآ می‌شود. از طرفی یوم جانگ (همان دزد دریایی مبارز و دلیری که هنرهای رزمی را در دوره نوجوانی به گونگ بوک آموخت) نیز عاشق بانو جانگ هوآ می‌شود. بانو جانگ هوآ از کودکی که پدرش را از دست داد (پدرش را یوم جانگ در هنگام حملهٔ دزدان دریایی به قتل رساند) تحت سرپرستی بانو جمی بوده‌است.

50

گونگ بوک که به جمع محافظان بانو جمی پیوسته بود، کم‌کم از اعمال خلاف قانون او باخبر شد و قصد براندازی او از قدرت را نمود. بانو جمی نیز به جرم خیانت او را بیرون می‌کند و به عنوان برده به چین می‌فرستد.

51

منبع: چشمک

۳۷
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید