جزئیاتی جدید از «اجق وجق» سریال جدید رضا عطاران

جزئیاتی جدید از «اجق وجق» سریال جدید رضا عطاران

. بازی در فصل سوم سریال «قلب یخی» (۱۳۹۱)، حضور کوتاه در «عقاید یک آکتور سینما» (۱۳۹۲) و «دفتر یادداشت» (۱۴۰۲) کل کارنامه رضا عطاران در سریال های شبکه نمایش خانگی را تشکیل می دهد که این آخری مهم ترین حضور عطاران در این عرصه است. «دفتر یادداشت» واکنش های متفاوتی را در پی داشت و حالا باید دید عطاران در «اجق وجق» چه خواهد کرد.

کد خبر : ۱۹۲۳۶۸
بازدید : ۶۱۰

رضا عطاران در تازه ترین نقش آفرینی خود، در سریال «اجق وجق» جلوی دوربین می رود. موفق ترین دفتر تولید فیلم در سال های اخیر، حالا سراغ شبکه نمایش خانگی رفته است. عامریان فیلم که پرفروش ترین فیلم های این سال ها را تولید کرده و سال گذشته فیلم «فسیل» را روی پرده داشت و امسال هم «تگزاس ۳» را در اکران دارد، بر اساس فیلمنامه ای که نویسنده ثابت این دفتر، حمزه صالحی نوشته، سریال «اجق وجق» را جلوی دوربین می برد. سریالی که محصول یکی از پلتفرم های شبکه نمایش خانگی است.

عطاران و سریال نمایش خانگی

1_11zon

رضا عطاران گرچه شهرتش را با حضور در مجموعه های تلویزیونی به دست آورد ولی در سال های اخیر بیشتر در فیلم های سینمایی حضور داشت. آخرین حضور عطاران در یک سریال تلویزیونی به سال های دور باز می گردد. او در شبکه نمایش خانگی هم کم کار کرده است‌. بازی در فصل سوم سریال «قلب یخی» (۱۳۹۱)، حضور کوتاه در «عقاید یک آکتور سینما» (۱۳۹۲) و «دفتر یادداشت» (۱۴۰۲) کل کارنامه رضا عطاران در سریال های شبکه نمایش خانگی را تشکیل می دهد که این آخری مهم ترین حضور عطاران در این عرصه است. «دفتر یادداشت» واکنش های متفاوتی را در پی داشت و حالا باید دید عطاران در «اجق وجق» چه خواهد کرد.

عامریان فیلم

2

موفقیت های ابراهیم عامریان با کمدی های عامه پسندی گره خورده که در تعدادی از آنها رضا عطاران نقش اصلی اش را ایفا کرده است‌. دفتری که از انتهای دهه نود، با کمدی هایش گیشه را تسخیر کرد حالا برای رسیدن به موفقیت در شبکه نمایش خانگی وارد گود می شود. ابراهیم عامریان سریالش را با حضور تعدادی از عوامل ثابت کمدی های سینمایی اش خواهد ساخت که مهم ترینش حمزه صالحی فیلمنامه نویس «فسیل» و «تگزاس ۳» است.

از «گیجگاه» تا «اجق وجق»

3

عادل تبریزی که سال گذشته فیلم «گیجگاه» را روی پرده داشت، کارگردان سریال «اجق وجق» خواهد بود. «گیج‌گاه» که با حضور حامد بهداد، سروش صحت، باران کوثری و جمشید هاشم‌پور در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت، اولین فیلمی است که با محوریت نوستالژی دهه هفتاد ساخته شده است.

 عادل تبریزی که سال ها دستیار کارگردان هایی چون مسعود کیمیایی، داریوش مهرجویی، حمید نعمت الله و رضا درمیشیان بوده و سابقه کارگردانی مستند و تله فیلم و مجموعه تلویزیونی هم دارد، برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی سریال می سازد.

منبع: روزیاتو

۱
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید