نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۶۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۵۴ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۷ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۵۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۰۲۷
بازدید : ۴۵۰۵
۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۰۸ دلار قرار دارد. البته همزمان با افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۸ تا ۰.۵۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۵۴ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۷ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۵۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۸۵ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۴۸ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۵ درصد افزایش به پنج میلیون و ۶۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۵۲ درصدی به یک میلیون و ۱۶۸ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۶۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۱۸۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۵۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۹۱۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۲۷۹ تومان و ۲۶ هزار ۷۳۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۴۵۰ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۸۲۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۲۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۰۰ تومان و ۲ هزار ۸۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین