آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

براساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۴ آبان ماه ۱۵۶ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۰۰۶۳
بازدید : ۶۲۰۰
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳

فرادید| وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۴ آبان ماه را ۱۵۶ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۲۵ هزار و ۵۱۹ نفر رسید.

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۹۰۹۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۲۷۷ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۸۷۷ هزار و ۴۵۶ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۵ میلیون ۴۴۳ هزار و ۲۴۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۴۱۸۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۳۴ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۱۰۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۵۱ میلیون و ۴۵۵ هزار و ۲۹۱ نفر دُز اول، ۳۰ میلیون و ۹۵۰ هزار و ۴۸۰ نفر دُز دوم و ۶۷ هزار و ۵۰۰ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۸۲ میلیون و ۴۷۳ هزار و ۲۷۱ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته، یک میلیون و ۱۱۲ هزار و ۴۹۹ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد. در حال حاضر ۲۲ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۲۸ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۱۵ شهر در وضعیت زرد و ۸۳ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۳۵۵ هزار و ۴۵۰ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۲۴۴ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۶۱۴ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۵ هزار ۶۶ در یک روز به تعداد چهار میلیون و ۹۶۴ هزار و ۶۹۹ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۲۲۱ میلیون و ۵۱۷ هزار و ۵۷۳ نفر رسیده است.


آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۷۵۷ هزار و ۳۳۹ نفر (۳۹۸ نفر)

۲. برزیل ۶۰۵ هزار و ۶۸۲ نفر (۱۱۳ نفر)

۳. هند ۴۵۴ هزار و ۷۴۳ نفر (۴۴۲ نفر)

۴. مکزیک ۲۸۶ هزار و ۲۵۹ نفر (۳۰۶ نفر)

۵. روسیه ۲۳۰ هزار و ۶۰۰ نفر (یک هزار و ۷۲ نفر)

۶. پرو ۲۰۰ هزار و ۷۵۰ نفر (۳۳ نفر)

۷. بریتانیا ۱۹۹ هزار و ۷۹۲ نفر (۲۹ نفر)

۸. اندونزی ۱۴۳ هزار و ۱۵۳ نفر (۷۲ نفر)

۹. ایتالیا ۱۳۷ هزار و ۱۱۸ نفر (۲۴ نفر)

۱۰. کلمبیا ۱۳۰ هزار و ۷۹۰ نفر (۳۵ نفر)۹۰۹۶ ابتلای جدید به کرونا/ فوت ۱۵۶ مبتلا به کووید ۱۹

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین