نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۴۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۲۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۰۷۱
بازدید : ۷۵۸۱
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۹۲ دلار قرار دارد. البته همزمان با کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۱۳ تا ۰.۶۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۲۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۴۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۵۴ درصد کاهش به پنج میلیون و ۳۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۶۲ درصدی به یک میلیون و ۱۶۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۶۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۴۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۸۹۵  تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۹۲۰  تومان و ۲۶ هزار ۳۸۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۵۵۱ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۹۲۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۲۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۰۰ تومان و ۲ هزار ۸۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۱۲۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۹۲۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین