اتفاقات هولناک ماهشهر؛ فرزند کشی، قتل در ملا عام و..

اتفاقات هولناک ماهشهر؛ فرزند کشی، قتل در ملا عام و..

تاریخ دوم وسوم آبان ماه امسال روز‌های پر از جنایت و هولناکی بوده است، چراکه در کمتر از ۲۴ ساعت ۳ فقره قتل و یک خودکشی اتفاق افتاده است.
کد خبر: ۱۰۰۱۳۸
بازدید : ۵۲۶۶
۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۲

فرادید| طی روز یکشنبه دوم آبان ماه امسال، ۳ فقره قتل در بندر ماهشهر رخ داده است. همچنین به فاصله کمتر از ۲۴ ساعت، یک خودسوزی در آرامستان این شهر رخ داده که سبب نگرانی مردم از افزایش قتل و جنایت در بندر ماهشهر شده است.

به گزارش فرادید؛ یکشنبه روزی پر حادثه و هولناک قلمداد شده است. در این روز رسانه‌ها از قتل خانوادگی که منجر به کشته شدن پسر به دست پدرش شده بود، خبر دادند. غروب همان روز خبر قتل دختر با ضربه‌های چاقوی مادر منتشر شد. هنوز چند ساعتی از این اخبار نگذشته بود که پلیس ماهشهر  از قتل فردی ۴۴ ساله در ملا عام خبر داد.

اما هنوز ۲۴ ساعت از آخرین قتل نگذشته بود که گزارش‌هایی درباره خودسوزی یک دختر ۲۷ ساله در قبرستان ماهشهر منتشر شد.

افزایش ناگهانی قتل و جنایت در این شهر به اعتقاد برخی از رسانه ها، ممکن است بخاطر فقر و مشکلات معیشتی و به خصوص فقر اخلاقی باشد.

از همین رو برخی رسانه‌ها و عده‌ای از فعالان حوزه اجتماعی خواستار کنترل کاهش بحران‌های فردی، خانوادگی و اجتماعی در سطح شهرستان ماهشهر شده اند.

اتفاقات هولناک ماهشهر؛ فرزند کشی، قتل در ملا عام و..
قتل پسر ۲۲ ساله به دست پدر

اولین قتل اتفاق افتاده در یکشنه غم انگیز، جوانی ۲۲ ساله بوده که توسط پدرش با اسلحه شکاری از ناحیه سر مورد اصابت تیر قرار گرفته بود.

هنگامی که جوان تیرخورده به بیمارستان حاجیه نرگس معرفی، منتقل شده بود، کلانتری ۱۱ بندر ماهشهر نیز در بیمارستان حاضر شده بود.

با بررسی‌های ماموران پلیس مشخص شد که مقتول اهل و ساکن خیابان شریفی است و علت قتل هم درگیری این پدر و پسر بر سر بردن گله گوسفندان به چرا بوده است.

پس از اتفاق افتادن این قتل فرد قاتل از محل متواری شده بود.

اتفاقات هولناک ماهشهر؛ فرزند کشی، قتل در ملا عام و..
نزاع خانوادگی و قتل دختر

دومین نزاع خانوادگی در غروب همان روز و در فاز چهار بوستان ۱۰ به وقوع پیوسته بود.

براساس گفته‌های همسایه‌ها، مادری دخترش را با ضربه‌های چاقو از پای در آورده بود. این اتفاق زمانی مشخص شده که دختر جوان با بدنی زخمی و خون آلود از منزل بیرون آمده و به زمین افتاده و فوت کرده است.

با دیدن این صحنه و تماس همسایه‌های مقتول با پلیس آگاهی، بازپرس و پزشکی قانونی در محل حاضر و به بررسی ماجرا پرداختند.

فرماندار ماهشهر در این باره گفته است: «بر اساس تحقیقات اولیه، مشخص شد که مقتول در درگیری، توسط مادرش و با ضربات چاقو به قتل رسیده است. متهم به قتل که بنا بر تحقیقات دچار بیماری عصبی است، دستگیر شده است.»

اتفاقات هولناک ماهشهر؛ فرزند کشی، قتل در ملا عام و..قتل در ملا عام

پس از این اتفاق، پلیس ماهشهر درباره فردی خبر داد که با هویت معلوم اهل و ساکن شهرک طالقانی ماهشهر که به صورت پیاده در خیابان ابوذر جنوبی در حال تردد بوده و توسط افرادی ناشناس از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود.

پس از زخمی شدن مرد ۴۴ ساله، او را هم به بیمارستان حاجیه نرگس معرفی ماهشهر اعزام کرده بودند، اما به علت شدت جراحات در بیمارستان جان سپرده بود.

در تحقیق‌های اولیه، پلیس یک عدد پوکه اسلحه کلت کمری را در محل قتل کشف شده بود.

از سوی دیگر هم پلیس گفته بود که خانواده مقتول علیه دو نفر با هویت معلوم اعلام شکایت کرده و خانواده مقتول علت و انگیزه قتل را اختلاف‌های قبلی که منجر به فوت احدی از آنان در سال ۹۹ شده بود، اعلام کرده بودند.

به همین دلیل بررسی‌های کلانتری ۱۴ ادامه داشت؛ و درنهایت قاتل و همدست او طی کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل پلیس آگاهی شدند.

اتفاقات هولناک ماهشهر؛ فرزند کشی، قتل در ملا عام و..خودسوزی دختر ۲۷ ساله

سرهنگ رضا پاپی، رئیس پلیس بندر ماهشهر، روز سوم آبان ماه امسال از یک مورد خودسوزی در آرامستان بندر ماهشهر خبر داد.

پس از بررسی‌های پلیس مشخص شد که یک دختر جوان ۲۷ ساله به دلیل اختلاف‌های خانوادگی در آرامستان بندرماهشهر خود را با بنزین آتش زده است.

طبق گفته سرهنگ پاپی، به دلیل شدت آتش سوزی و جراحت‌های وارده، این دختر جوان در همان لحظه‌های اولیه خود سوزی، جان خود را از دست داده بود.

او در ادامه گفته بود که برای این خودسوزی پرونده‌ای تشکیل شده و ماموران پلیس آگاهی در حال بررسی موضوع هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین