زمان اعلام اسامی برندگان قرعه‌کشی سایپا

زمان اعلام اسامی برندگان قرعه‌کشی سایپا

قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده پنج محصول سایپا در آبان‌ماه ۱۴۰۰ انجام شد؛ اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهاد‌های نظارتی ساعت ۱۴ امروز، ششم آبان‌ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۰۱۴۰
بازدید : ۶۴۳۵
۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳

قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده پنج محصول سایپا کوییک با گیربکس معمولی (رینگ فولادی)، کوییک. آر با گیربکس معمولی، ساینا. اس، تیبا۲ (رینگ فولادی) و سایپا ۱۵۱ با حضور نهاد‌های نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح اخیر فروش فوق العاده سایپا ۵۵۳ هزار و ۳۳۷ نفر شرکت کردند که ۵۴۱ هزار و ۴۳۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۱۴ هزار و ۵۰۰ خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۲۹ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده‌اند.

در این طرح هزار دستگاه خودرو ساینا. اس عرضه می‌شود. علاوه بر این چهار هزار دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، دو هزار دستگاه کوییک. آر با گیربکس معمولی، پنج هزار دستگاه تیبا۲ با رینگ فولادی و ۲دو هزار و ۵۰۰ دستگاه سایپا ۱۵۱ عرضه می‌شود.

اسامی منتخب طرح فروش فوق‌العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهاد‌های نظارتی امروز در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۱۴ به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق‌العاده، پیامک ارسال می‌کند، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت‌نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

منبع: اقتصاد آنلاین

برچسب ها: قرعه کشی سایپا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین