نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۶۴۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۹۷۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۰۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۲۵۶
بازدید : ۴۸۸۶
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۱۴ تا ۰.۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۰۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۹۴ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۶۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۷۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۶ درصد افزایش به پنج میلیون و ۸۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۳ درصدی به یک میلیون و ۱۷۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۶۴۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۹۷۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۸۸۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۵۴۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۸۲۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۸۲۲ تومان و ۲۶ هزار ۲۹۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۱۰۲ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۴۸۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۹۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۰۵ تومان و ۲ هزار ۸۷۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۷۳۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۵۳۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه