فروش اقساطی خودروی جک S۳ از امروز

فروش اقساطی خودروی جک S۳ از امروز

شرکت کرمان موتور از امروز ۱۵ آبان فروش اقساطی جک s ۳ را به مدت ۱۰ روز آغاز می‌کند که قیمت جک s۳ مدل ۱۴۰۰ در این طرح ۵۲۸ میلیون تومان اعلام شده است.
کد خبر: ۱۰۰۳۹۲
بازدید : ۶۶۹۳
۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۰

شرکت کرمان موتور جدیدترین طرح فروش جک اس۳ را از تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۰ آغاز می‌کند و تا ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ادامه دارد که در قالب آن فروش اقساطی این خودرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح قیمت جک s۳ مدل ۱۴۰۰ برابر ۵۲۸ میلیون تومان اعلام شده و لازم است در ابتدا متقاضیان مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت واریز کنند.

باقی مبلغ طی مدت یک یا دو سال به صورت اقساط چهار و هشت مرحله‌ای (هر سه ماه یک چک) پرداخت خواهد شد. مبلغ چک سه ماهه در روش خرید اقساطی یک ساله برابر ۵۸ میلیون و ۹۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. این رقم برای اقساط دوساله به ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد.

البته مبلغ قسط آخر در هر دو روش اندکی کمتر از مبالغ مذکور خواهد بود. سند خودرو نیز تا پایان این مدت در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

طبق اعلام کرمان موتور، موعد تحویل جک اس ۳ در این طرح برابر ۶۰ روز کاری بوده و میزان یک درصد ماهیانه به عنوان جریمه تاخیر در تحویل خودرو در نظر گرفته شده است. تنها رنگ‌های موجود برای جک اس۳ نیز سفید یا مشکی خواهد بود.

جزئیات فروش اقساطی

منبع: اقتصادآنلاین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین