قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۷

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۷

قیمت بیت کوین امروز ۱۷ آبان ماه با ۴.۵۶ درصد افزایش نرخ به ۶۵,۳۸۰ دلار معادل ۱,۸۳۷,۱۹۷,۴۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۰۴۸۶
بازدید : ۳۳۴۴
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۱

فرادید| بیت کوین پرواز کرد. امروز ۱۷ آبان ماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۴.۵۶ درصد به ۶۵,۳۸۰ دلار معادل ۱,۸۳۷,۱۹۷,۴۰۰ تومان رسید.

بازار ارز‌های دیجیتال هفته گذشته شاهد رکوردشکنی قیمت اتریوم و برخی از آلت کوین‌ها بود و حجم معاملات بیت کوین، اما در این مدت نزولی بود.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول هفت روز گذشته رشد ۲ درصدی را ثبت کرده است و این در حالی است که برخی دیگر از ارز‌های مطرح بازار مثل بایننس کوین، سولانا و اوالانچ در این مدت به ترتیب حدود ۲۷، ۳۴ و ۳۵ درصد افزایش قیمت داشته‌اند.

اما برخی تحلیل‌گران بازار معتقدند که احساسات سرمایه گذاران در مجموع مثبت بوده و احتمالا بیت کوین هم به زودی مانند آلت کوین‌ها رشد کند و به سطح مقاومت ۶۶ هزار دلاری برسد. تحلیلگران معتقدند جهش بیت کوین به کانال ۸۰ هزار دلاری دور از ذهن نیست چرا که بیت کوین در گذشته ثابت کرده که می‌تواند چنین نوساناتی را رقم بزند و این رمزارز تنها در ماه اکتبر، بیشتر از ۴۰ درصد رشد را ثبت کرده است.

داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد که بیت‌کوین هنوز مورد توجه خریداران قرار نگرفته و بعد از صعود تاریخی بیت‌کوین حالا تمرکز بازار روی آلت‌کوین‌ها است. ون‌دوپوپ عقیده دارد کمی طول می‌کشد تا روند صعودی بیت‌کوین شروع شود. این کارشناس عقیده دارد بیت‌کوین در صورتی صعودی می‌شود که محدوده ۶۴ هزار دلار را پشت سر بگذارد که البته تا این لحظه اتفاق افتاده است.

کوین‌تلگراف هم عقیده دارد احتمالا بیت کوین قبل از حرکت به سمت ۱۰۰ هزار دلار تا محدوده ۵۰ هزار دلار اصلاح کند، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. ون‌دوپوپ هم رشد بیت‌کوین تا ۱۰۰ هزار دلار تا پایان این ماه را کمی بعید می‌داند. با این حال یک نظرسنجی از کارشناسان نشان می‌دهد که اکثرا عقیده دارند بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به قیمت ۲۸۸ هزار دلار می‌رسد.

جنجال دوباره ایلان ماسک

توئیت مدیرعامل تسلا دنیای مالی را تکان داد. ایلان ماسک ساعاتی پیش یک نظر سنجی در توییتر خود قرار داد. وی نوشت، بهتر است ۱۰ درصد از سهام شرکت تسلا را به منظور الزامات مالیاتی بر سود‌های نا مشخص در آمریکا بفروشد.

تاکنون این توییت نظرات زیادی از سوی سرمایه گذاران بیت کوین و کریپتو دریافت کرده است. برخی از ماسک در خواست کردند که پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت تسلا را بازگرداند. برخی دیگر نتیجه این اقدام را برای قیمت بیت کوین جشن گرفتند. زیرا آن را عاملی برای رشد قیمت این ارز دیجیتال می‌دانند.

کارشناسان معتقدند انتظار می‌رود که بیت کوین دوباره به ابزار پرداخت تسلا تبدیل شود. ممکن است ۱۲ تا ۱۳ میلیارد دلار از فروش این سهام وارد کریپتو شود و یکی از رمزارز‌های بیت کوین، اتریوم، دوج یا شیبا را خریداری کند. از آنجا که ماسک آدم محافظ کاری است ممکن است بیشتر روی بیت کوین سرمایه گذاری کند

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین