قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۹

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۹

قیمت بیت کوین امروز ۱۹ آبان ماه با ۰.۲۷ درصد کاهش نرخ به ۶۷۰۸۰ دلار معادل ۱۸۹۷۹۲۷۹۸۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۰۵۷۷
بازدید : ۵۲۲۱
۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۵

فرادید| بیت کوین همچنان در مسیر صعودی حرکت می‌کند. امروز ۱۹ آبان ماه قیمت بیت کوین با کاهش ناچیز ۰.۲۷ درصد به ۶۷۰۸۰ دلار معادل ۱۸۹۷۹۲۷۹۸۰ تومان رسید.

همین سه روز پیش، بیت کوین در حدود ۶۰۰۰۰ دلار در نوسان بود و جامعه متعجب بود که آیا می‌تواند برای مدت طولانی بالاتر از این سطح باقی بماند یا خیر.

به گزارش فرادید؛ ولی ماهیت ارز‌های رمزنگاری شده بار‌ها ثابت کرده است که در مدت سه روز همه چیز می‌تواند به کلی تغییر کند. بیت کوین به جای پایین آمدن به زیر ۶۰۰۰۰ دلار، حرکت صعودی خود را آغاز کرد و به سرعت شروع به افزایش نمود.

همانطور که دیروز گزارش کردیم، قیمت بیت کوین چندین هزار دلار افزایش یافت و به ۶۶۰۰۰ دلار رسید. در این مرحله فاصله خیلی کمی با رکورد قبلی خود در تراز ۶۷۰۰۰ دلار داشت. پس از گذراندن مدتی زیر این خط، سرانجام موفق به شکست این سطح شد و این گونه رکورد جدیدی را در تراز ۶۸۶۰۰ دلار (در Bitstamp) به دست آورد.

در حال حاضر، بیت کوین چند صد دلار کاهش یافته است، اما ارزش بازار آن ۱.۳ تریلیون دلار است. چیرگی آن بر آلتکوین‌ها هم تا ۴۳.۷ درصد افزایش یافته است.

سرمایه‌گذاران برای معامله‌های بلندمدت خود در حال خرید و انباشت سریع بیت کوین و تخلیه موجودی صرافی‌های متمرکز هستند. کارشناسان معتقدند این اتفاق می‌تواند نشانه‌ای از این امر باشد که تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که روند صعودی ارزش این رمزارز تداوم خواهد داشت.. به نظر می‌رسد که دستیابی به سطح ۷۰هزار دلاری برای بیت‌کوین دور از دسترس نباشد.

crypto_birb، تحلیلگر مستعار ارز‌های دیجیتال، نسبت به روند فعلی قیمت بیت کوین خوش بین است. این تحلیلگر قدرت بیت کوین را در بخش تکنیکال و زنجیره‌ای تایید می‌کند. @crypto_birb اشاره می‌کند که شکست مثلثی در نمودار قیمت بیت کوین با پایه ۳۶۰۰۰ دلار، هدف ۸۵۰۰۰ تا ۹۰۰۰۰ دلار را تعیین می‌کند.

پیش‌بینی ماه ژوئن/ژوئیه این تحلیلگر از قیمت بیت‌کوین ۱۰۰ درصد دقیق بود. مقاومت کلیدی بعدی در چشم انداز او ۸۹,۳۶۴ دلار است. @crypto_birb در توییت اخیر خود پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین احتمالاً به ۹۰۰۰۰ دلار در روند صعودی ادامه می‌دهد.

بسیاری عقیده دارند رشد بازار به دلیل توئیت بری سیلبرت، مدیرعامل گروه ارز دیجیتال است. او در توئیتر خود نوشت: هفته بزرگی برای بازار رمزارز‌ها در پیش است. این توئیت به شدت در بازار رمزارز‌ها دیده شد و احتمالا خریداران را تقویت کرده است.

هشدار‌های سیلبرت در رابطه با بازار رمزارز‌ها را نباید نادیده گرفت، چون او قبلا ریزش دوج‌کوین را پیش‌بینی کرده بود و شرکت سرمایه‌گذاری او حالا بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارایی در گردش دارد.

توئیت سیلبرت
تحلیلگران روند قیمت بیت کوین را ارزیابی کرده اند و پیش بینی کرده اند که بیت کوین صعودی‌ترین تنظیمات را دارد. تحلیلگران انتظار دارند روند صعودی قیمت بیت کوین ادامه یابد.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین