نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۳۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۷۹۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۴۶ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۷۱  هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۸۲ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۱۰۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۶۲۲
بازدید : ۶۳۹۱
۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۲۵ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۲ تا ۱.۳۹ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۴۶ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۷۱  هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۸۲ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۱۰۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۳۰۰  هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۰۸ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۷ درصد افزایش به پنج میلیون و ۳۳۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۴۱ درصدی به یک میلیون و ۲۳۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

هزمان با افزایش نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۳۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۷۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۶۲۵  هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۲۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۶۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۵۷۴ تومان و ۲۷ هزار ۲۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۸۲۵ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۱۹۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۷۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۹۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۷۰۵ تومان و ۲ هزار ۸۷۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۳۳۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۱۳۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین