حمله دوباره علی کریمی به فدراسیون فوتبال

حمله دوباره علی کریمی به فدراسیون فوتبال

بگذارید درباره رشته خودم حرف بزنم. خیلی‌ها در فوتبال شایسته مدیریت هستند؛ اما خانه‌نشین شده‌اند و متاسفانه در این شرایط دل بسته‌ایم به خوبان عالم.
کد خبر: ۱۰۰۶۴۰
بازدید : ۵۳۷۹
۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳

علی کریمی هر کجا باشد سوژه جذاب رسانه‌هاست و دیروز هم در چند جمله نسخه فدراسیون فوتبال را پیچید.

علی کریمی که در یک مراسم تجاری شرکت کرده بود، درباره حضورش در فوتبال گفت: من الان هم با فوتبال هستم؛ اما درست مثل روز‌هایی که فوتبال حرفه‌ای را شروع نکرده بودم. الان هم مثل آن روز‌ها به عنوان یک هوادار در کنار فوتبال هستم و برای همه آن‌ها که در فوتبال ملی و باشگاهی، نماینده فوتبال ما هستند آرزوی موفقیت می‌کنم.

جادوگر فوتبال ایران درباره حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال و احتمال تکرار این حضور گفت: قبل از آنکه ثبت نام کنم، باتجربه‌های این داستان به من می‌گفتند شرکت نکن؛ چون انتخاب نمی‌شوی. آن روز‌ها باورم نمی‌شد. آن‌ها به من می‌گفتند باید با این ببندی با آن ببندی و باید با اعضای مجمع هماهنگ باشی. من آرام آرام متوجه حرفهایشان شدم. من اصلا این کار را بلد نبودم و به همین دلیل انتخاب نشدم.

شماره ۸ تاریخی فوتبال ما ادامه داد: یکی از مشکلات ورزش ما نبود شایسته‌سالاری است. من نمی‌گویم خودم شایسته بودم و شایسته هستم؛ اما قرار نبود در فوتبال شایسته سالاری شود. بگذارید درباره رشته خودم حرف بزنم. خیلی‌ها در فوتبال شایسته مدیریت هستند؛ اما خانه‌نشین شده‌اند و متاسفانه در این شرایط دل بسته‌ایم به خوبان عالم.

کریمی در پایان گفت: من اگر بدانم می‌توانم جایی برای فوتبال مثمر ثمر باشم قطعا به میدان می‌آیم و به فوتبال ایران خدمت خواهم کرد؛ اما حالا بازنشسته شده‌ام، کنار هستم و از روز‌های بازنشستگی لذت می‌برم.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین